Rokio

Dostane se tato dívka z článku do nebe?

Zde je odkaz na článek: https://www.no­vinky.cz/clanek/kri­mi-policie-patra-po-14lete-ukrajinske-divce-z-tachovska-40468339
zdroj: novinky.cz

Sebevrazi zemřou ve smrtelném hříchu, takže nemůžou pak požádat o rozhřešení. Naproti tomu vrazi ano.

Podle křesťanů ten, kdo si sáhne na život, skončí v pekle.

Myslíte si, že by se mohla dostat alespoň na nejnižší místo v očistci, tam trpět několik staletí a pak jít do nebe?

Odpovědi
Drap

Ne, nemohla

elkon

Přestaň s těmi bláboly otravovat. Jdi raději vybírat kasičky, nebo otravovat babky u přechodu.

Filip84

Ne, meleš hovna – bez urážky! 🙄😅

Na co chceš odpovědět: chceš znát katholickou theologii, orthodoxní theologii, pohled protestantů – kterých? Všecko Ti tu vypisovat nebudu, bylo by to nesmírně obsáhlé.

Vyber si, napiš mi to do diskuse dole, a já Ti na to odpovím – potom ta otázka bude zajímavá! 😉😈

EKSOT123

Několikrát do roka se ptáš, jestli sebevrah může přijít do nebe. (Podlle křesťanství může, ačkoliv je to hřích, překračuje tím své pravomoce.) A stejně zase přijdeš s opačnými tvrzeními.