Rokio

Dostali jste někdy medaili? Pokud ano, za co?

Vaše první vyznamenání v podobě medaile

Odpovědi
chachar1922

Stezka odvahy. Bylo to v noci v lese.
Hledali jsme poklad a náš vítězný tým dostal medaile. :)

Klaproth

Odmala až do staršího dorostu jsem hrával hokej za Kladno, v dorostu jsem byl dvakrát mistrem republiky, nějaké medaile jsem za to dostal.

Emefej

Obdržel jsem medaili ministra obrany Za službu v zahraničí.

Lamalam

Ano, v dětském věku několik za krasobruslení a jednu jako dospělá na Akademickém mistrovství republiky ve sportovní střelbě.

mosoj

Víš co to bylo BPPOV a PPOV ? Při splnění se dávala medaile. Nebylo vše dříve špatné. Dnes je toho špatného více. Bylo mně o něco více než deset let.

Kepler

Daj-li mi meajli, či nedaj mi medajli? Nedaj-li mi medajli, vezmu si ji sám. Tátovi jsem kdysi čórnul Tyršův odznak zdatnosti.

mojitek

v 10 letech v hodu krikeťákem za 1. místo,myslím 60 m. A pak na vojně v hodu granátem(cca 400gr) skoro 90 m.Jinak ne

pucipuci

Ve třetí třídě, stříbrnou a akci BESIP.

Kepler

mojitek: děláš si kozy a já ti to nežeru. Nebo jsi použil granátomet?

mojitek

rozhodně nedělám,proč?Na vojně jsem zkusil hodit oštěp -držel jsem ho poprvý v ruce a vůbec jsem neměl techniku-a hodil jsem asi o 5 m víc než jeden co házel v reprezentaci za Duklu.Jen mi to neudělalo značku dle jejich pravidel.Ještě dneska přehodím v Modřanech kamenem Vltavu.