kosaaaak

Jsou k něčemu body na odpovedi.cz?

Nebo je to jen na ozdobu? Jakýsi orientační ukazatel.
Doplňuji:
Dobře, pravidla udělování bodů mám přečtené, takže se ptám co dál? Třeba nějakej Kerberus tu má 5270 bodů, ale co z toho?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Tady je všechno napsané.
http://www.od­povedi.cz/bodo­vani

Další odpovědi
anonym

To bych nebyla ja , abych se zase do vseho " nemotala ". ☹
Asi se to nebude ani jednomu libit ( Dr. Axl a Hornik ) , ale pripada mi , ze vy 2 si nemate co vycitat. 🙂
Nelibi se mi samozrejme ty prvni vety od Hornika – to je na me moc .. , ale zaroven sama obcas pisi , ze tady nejme u maturity z ceskeho jazyka a obcasne " popichnuti " citim i v nekterych odpovedich i od Dr. Axla. ( ale uz se lepsi ) :-p
Ja napisu za sebe – trochu jinak a jine tema : Na me se zarli , zarlilo a bude zarlit – i v osobnim zivote. A tady : tady je to take krasne poznat. 🙂
Me to ne ze vadi , me to naopak bavi. Bavim se tim … chtela jsem to tu puvodne napsat vcera .. jinak a jinam , ale sem se mi to zda take vhodne. A zvlastni vec je , ze tentokrat na zarleni nemyslim pany , ale damy… skoda mozna pro osatni , ze nechci jmenovat …
🙂 -iv-
Doplňuji:
P.S. Ale samozrejme take poznam , ze nekomu " nesedim " mym jakoby vtipnym humorem .. , koketovanim , ale to je take uplne v poradku. Na to bych se take nikdy na nikoho nezlobila ..
jen se napucim – kdyz nekdo nepaleckuje me , nepaleckuji ani ja. Jsem jako male dite a to si jeste u toho zadupu , ale to vy nevidite. :-p -iv-

anonym

Kromě toho, že otázka byla už několikrát, ses zaregistroval teprve v těchto dnech.
Součástí registrace je souhlas s podmínkami Odpovědí.
Bylo by dobré, kdyby sis přečetl „Bodování uživatelů“ na dolním zápatí této stránky.
Doplňuji:
Ad hornik, slušně jsem jen upozornil, že tu existují nějaká pravidla a kodex, kde je právě zmínka o opakování otázek. A právě v předchozích odpovědích na toto téma je obsáhlá polemika, která pomůže tazateli se v pohodě dozvědět vše, co jej zajímá.
Mimo jiné i to, že tato motivace pomocí bodů, má i komerční pozadí, protože podle počtu přístupů se odvíjí reklamní platby, jež vůbec hradí provozní náklady na tyto stránky. Bez toho by tady tyto stránky vůbec nebyly.
Snažil jsem se tlumočit převládající postoj zdejších kvalitních uživatelů, kterým není lhostejné, že se úroveň v poslední době značně znehodnocuje právě díky některým prázdninovým infantilním náplavkám.
Nejsem si vědom, že bych ve své odpovědi měl jakoukoliv zmínku o gramatice a na rozdíl od tebe jsem ani nepoužil osobního a útočného tónu (jistě víš, že zrovna v kodexu je tomu věnován odstavec samostatné pasáže).
Jinak s tebou v mnohém souhlasím, snad bych se jen vyhnul konfrontační dikci.
Nakonec dědapetr i led snad odpověděli dostatečně.
Sběračka je tu jen jedna a dává to najevo s jistou nadsázkou, „lovci“ jen přistoupili na určitý druh humoru, stačilo by jen trochu sledovat genezi cca posledních 2 měsíců.
A tvé podezření o adminování nemohu nazvat jinak než jako absurdní a směšné a ač jsem to původně neměl v úmyslu, musím ti připomenout, že právě pro posílání respondentů „jinam“ tady bylo dost zlé krve, kdy plno dobrých lidí nakonec odešlo a mělo to dozvuky i v napomenutí od admini některých zvláště neukázněných.
Ostatně sám jsi tu už jednou byl, než ses v únoru zaregistroval znovu pod jiným nickem, v předešlém působení jsi nebyl ani zdaleka tak nedůtklivý a osobní.

led

Pre zlatých užívateľov, už len na ozdobu.
Ale ak chcete takúto ozdobu, musíte tie body nazbierať a prechádzať jednotlivými stupňami.
Doplňuji:
Ak chcete o niečom hovoriť, pozrite sa o čom hovoríte.
„nějakej Kerberus tu má 5270 bodů“
ale už ste si neprečítali, že to je za posledných 30 dní. V skutočnosti má „Počet bodů: 24050“ zlatý uživateľ.

hornik.

Nelíbí se mě plácání do vody a jakési policajtské upozorňování od usera axla. Kdoví co je to zač. Axl, na světě nejsou jenom sběrači. Jestli to nejsou sběrači tak mohou být také lovci. Víš co tady miluji ale obráceně? Poučování jiných uživatelů jaké i/y mají psát. Nauč se držet tam, kde můžeš na něco odpovědět. Když chceš poučovat, běž do ulic. Buďme rádi že mladí zvídaví jsou na správném místě a nejsou v noci v ulicích. Jestli to adminuješ, to je mě líto. Body jsou – ano, ukazatelem něčeho. Ukazuje (jeho) rozhled, vědomosti, tady také platí vtipné odpovědi, ale také rychlost odpovědi. Takže. Málo uživatelů toho zná hodně ze života, není to typická lopata, mnozí jsou vzdělaní. Ženy které jsou třeba na mateřské a hlídají děti a jsou u počítače tak tím také něco nasbírají. Jsou odpovědi nic neříkající, lidové, přesné, odborné a těch je jako máku. Asi proto, že mnozí dnes nemají čas a vůli radit. Body se tady dají nasbírat do zlatova lehce. Stačí sedět vedle někoho blízkého, vymyslet otázku, vložit ji sem a ten blízký odpoví. A sbírat body. Odpovedi mají Big Bang historii, kdy odpovídali tak, že vyhledávali na internetu a kus článku + odkaz zkopírovali a vložili. To byli uživatelé, co se tím zabývali. Pak se zde cvičili výš vzdělaní kteří měli blíž k paragrafům, dá se říct že znají zákony a ví kde co najít. Takže já si nemyslím že by tvá otázka byla špatná, spíš naopak. Body jsou na ozdobu. Jednou zde jedna uživatelka napsala: snažím se každému pomoci. M, tak o tom to je.

kosaaaak

mimochodem, když má někdo přes 5000 bodů měsíčně…jak je možný nahrabat průměrně 200 bodů za den?

anonym

Zkus na chvíli počítat – 2–3 otázky po 3 bodech, 9 odpověsí po 10 palcích, přičemž 1 palec jsou 2 body (pokud je to nejlepší odpověď pak 3 body) a k tomu denní přístup, celkem 30 bodů.
10×2=20 20×9=180,+ otázky=cca 189×30=5 670.
Denní průměr je 179, nevím, kde jsi sebral těch 200 bodů.
Prostá násobilka, ale pro zlaté vlastně jen pro ozdobu, což ti už napsala přece led.

kosaaaak

Začínám chápat proč tě tu hodně lidí nesnáší. Měl bys někdy popřemýšlet o způsobu svého projevu.

anonym

??? Kdo to jsou – tech hodne lidi ? Ja nevim ani o jednom. je to tady o tolerantnosti. Nikdo nemuzeme koukat uplne stejne a chtit , aby odpovedi sly presne tak , jak chci ja .. jinak : beda , beda. ! -iv-

kosaaaak

Tak možná jsem se spletl. Takový byl můj první dojem, když jsem poprvé vlezl na odpovědi, otevřel první dvě otázky (už nevím které to byly) a u obou byl příspěvek Dr.Axl a v diskuzi ho tam někdo peskoval.

anonym

Stejne je vse na vas … kazdy maje jine " videni " . Nikdo vam nemuze svuj nazor vnutit. Ani me ho nikdo nevnuti. Nekdo ma nekoho zde oblibeneho a nekdo ho proste " nemusi " … i ja to tak mam a plati to i opacne …
ja pisi take sve nazory , ale snazim se tak , abych tim nikomu neublizila. 🙂

  • iv-

led

Ano, plne súhlasím s vami (kosaaaak), strašne veľa ľudí neznáša tvrdú logiku faktov.

kosaaaak

Stačilo to napsat normálně a nechat si ty průpovídky a tahání za slovíčka pro sebe. Jinak 10 odpovědí o deseti palcích za den (a to je ještě k tomu průměr), to se mi zdá docela přitažený za vlasy. To by u toho ten člověk musel sedět buď celej den, nebo by musel bejt domluvenej s někym jiným a palcovat si odpovědi mezi sebou navzájem .

anonym

Led opet nezklamala. 🙂 -iv-

kosaaaak

to led – ale prečítali jsme si, prečítali. Jenom pořád nevím jestli to k něčemu je ty body. Třeba na jedný internetový poradně, která funguje podobně jako tato, když nasbíráš určitý množství bodů, tak ti zašlou za odměnu nějakej dárek. Tady je to také tak?

led

Zatiaľ ma ani nenapadlo si vyžiadať také tričko. Zaregistrovala som sa tu nie zo súťažného dôvodu, ale kvôli informáciám. Tie sú cennejšie, než nejaké tričko. Myslíte, že je problém sa zrušiť a znova prihlásiť pod iným menom a súťažiť (je tu dosť takých)?
Ale nažím sa dodržať, čo som pri regitrácii odsúhlasila, tj.kodex užívateľa. Skúste si ho cvične zopakovať.

anonym

Po dosažení stříbrné medaile ti na vyžádání mohou poslat tričko s logem Odpovědí.
Iv už ho má, tak koukám, že pase po dalších trofejích.

anonym

Kosaaaaku , jak se ty stranky jmenuji ? 🙂

  • iv-

kosaaaak

poradna.net

anonym

Ad hornik, nechtěl jsem to rozmazávat na hlavní stránce, tak ti to raději uvedu tady diskrétněji v diskuzi.
Možná by pomohlo tvé sebereflexi, dříve než začneš útočit, kdyby sis porovnal skóre užitečných odpovědí u tebe a u mne. V tom také ty body něco vypovídají, když už jsi chtěl poskytnout komplexní odpověď.

Kerberus

Ad horník. Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Napsal jste, že jste odešel, že jste nechtěl být příliš na očich. Proč?
Domnívám se, že jde o stránku, kde se někdo zeptá a očekává odpověď. Někdy se mu nechce hledat, i když by odpověď získal hned, někdo se dělá zajímavý, jiný hledat neumí. Každý je jiný, mnozí se skrývá za anonymitu a tím si dovolují víc.
Rovněž stále se opakující otázky, kvůli tomu je zavedená modrá lišta. Mnoho odpovědí se dá vyhledat přímo bez vložení otázky. Pravdila Odpovědí.
Úroveň pravopisu je někdy zarážející, proto se domnívám, že upozorněním na hrubé chyby si třeba někteří uvědomí své prohřešky.
Všechny hrubky nestačí admin. opravit. Domnívám se, že to, že jsme na této stránce, by nás mělo vést k tomu, abychom ji důstojně reprezentovali a dodržovali pravidla.

Body? K čemu jsou? Na jiných stránkách nejsou a také se dá žit. Každý má jiný pohled na skutečnost.
Když někdo poskytne správnou a kvalitní odpověď, proč by ji jiný neocenil.

Pravda je, že v poslední době víc převažují názorové otázky a odpovědi na ně. Po zavední anket se odpovědi nebodovaly, ale admin. to zrušili. Takže je zbytečné o tom psát, i když se vám to třeba nelíbí. Je to váš názor, ale měl by být nezaujatý, bez jakýchkoliv osobních narážek…

anonym

Ad Kerberus, díky za podporu.
Alespoň to potvrzuje mé přesvědčení, že mám pravdu, když jsem psal, že převažují naštěstí ti, kterým není lhostejná slušnost a zdejší úroveň.