Pokročilý

Doporučte mi prosím dobrý scifi film (budoucnost) :-) Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Film "2012".

stroj času ... stahni to na ulozto.cz

Bronzový

Serenity je výborný film, pak samozřejmě StarTrek, The Time Machine, trilogie Zpátky do budoucnosti je taky klasika :)

Pokročilý

Pokud jde o antiutopickou budoucnost, pak ''1984'' na námět stejnojmenné Orwellovy knihy - vynikající.
''Blade Runner'' je jeden z mých neoblíbenějších filmů vůbec. Mj. o nevyvedených replikantech (robotech).
Dál třeba Vetřelec, klasika. Další klasika - stará trilogie Star Wars, pokud se trefí do Tvého vkusu.
Pro náročného diváka ''2001: Vesmírná odysea'', to je spíš umělecké dílo :)
Snad se bude líbit :)

Zlatý

Mně se docela líbil Solaris. Do psychologicka laděný sci-fi... o vesmírný stanici nedaleko jedný zvláštní planety, kde se děly divný věci... tak trochu "mimozemšťani a vetřelci bez kapky krve, slizu a oblud"

A naprosto úžasně podle recenzí na ČSFD vypadá ruskej film STALKER - http://www.csfd.cz/… . Už ho stahuju a fakt moc se těším, i když většinou scifi nemusím... tohle vypadá hodně dobře. Ale záleží na Tobě, jakej styl Ti sedí. Pokud jsi na něco akčnějšího, tak tohle asi nebude to pravý :o)

Zlatý

Právě jsem dokoukala na Den triffidů,rok 2009,podle románu J.Wyndhama.Třeba se líbit nebude,ale myslím,že může být poučný.
Ješte existuje šestidílná verze z roku 1981 z dílny BBC,tak na tu se chystám příště.
Jinak moc pěkný byl Ostrov a Pátý element.

Zlatý

žebříček nejlepších scifi
http://www.csfd.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.