jahudka_vlm

Doporučte mi prosím dobrý scifi film (budoucnost) 🙂 Děkuji

Odpovědi
Jahoda

Film „2012“.

waloraz

stroj času … stahni to na ulozto.cz

blesk26

Serenity je výborný film, pak samozřejmě StarTrek, The Time Machine, trilogie Zpátky do budoucnosti je taky klasika :)

sara-sara

Pokud jde o antiutopickou budoucnost, pak 1984 na námět stejnojmenné Orwellovy knihy – vynikající.
Blade Runner je jeden z mých neoblíbenějších filmů vůbec. Mj. o nevyvedených replikantech (robotech).
Dál třeba Vetřelec, klasika. Další klasika – stará trilogie Star Wars, pokud se trefí do Tvého vkusu.
Pro náročného diváka 2001: Vesmírná odysea, to je spíš umělecké dílo :)
Snad se bude líbit :)

Terryle

Mně se docela líbil Solaris. Do psychologicka laděný sci-fi… o vesmírný stanici nedaleko jedný zvláštní planety, kde se děly divný věci… tak trochu „mimozemšťani a vetřelci bez kapky krve, slizu a oblud“

A naprosto úžasně podle recenzí na ČSFD vypadá ruskej film STALKER – http://www.csfd­.cz/film/32353-stalker/ . Už ho stahuju a fakt moc se těším, i když většinou scifi nemusím… tohle vypadá hodně dobře. Ale záleží na Tobě, jakej styl Ti sedí. Pokud jsi na něco akčnějšího, tak tohle asi nebude to pravý :o)

iceT

Právě jsem dokoukala na Den triffidů,rok 2009,podle románu J.Wyndhama.Třeba se líbit nebude,ale myslím,že může být poučný.
Ješte existuje šestidílná verze z roku 1981 z dílny BBC,tak na tu se chystám příště.
Jinak moc pěkný byl Ostrov a Pátý element.

anonym

žebříček nejlepších scifi
http://www.csfd­.cz/zebricky/spe­cificky-vyber/?type=0&o­rigin=&genre=7&y­ear_from=1990­&year_to=&actor=&di­rector=&ok=Zo­brazit&show=com­plete