Avatar uživatele
Aqaqa09

Doporučíte mi někdo kvalitní bezplatnou seznamku??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

😁
Něco takového existuje???

Netové seznamky jsou líhní úchylů…
😉

Najdi si rozumný zájem (sport, kulturu, odbornost) – a při jeho provozování se seznámíš nejlépe – navíc s osobou, která bude mít zájem totožný – minimálně si budete mít o čem povídat…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Seznamky na netu – fungují jen pro otylé, a podobné lidstvo…pro ty ostatní né:DDD
Budou z tebe jen tahat peníze:D

Quentos >>> tak na to ti neskočím:DDD
eDarling je světový koncern, který vydělává (na nouzi lidí) milióny (dolarů):DDDDDDDD­DDD
Mají přesně opačnou politiku, než já. Já např. léčím >alternatívně< zdarma, a varuji před všemi, kteří berou peníze za nic:DDD
Možná jsi viděl malý nějaký obchůdek na vykládání karet. Pokud má ceník – jako třeba „půl hod. 500,–Kč“, a potom ještě stále kouká na hodiny – a za případnou minutku navíc už účtuje pětset k tomu, tak to je jasně podvodná firma.
Korektní by bylo ukázat na „košík“ – a ať do něj zákazník vhodí kolik on chce (za kartování > to udělám k tomu rovněž zdarma). Všechny ostatní modely jsou nekorektní:D

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Lidé.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Možná Vás odrazuje, že mívají poslední dobou často reklamu v TV, ale je fakt dobrá – vyzkoušeno: www.edarling.cz . Ne že bych se jejím prostřednictvím s někým sešel (ovšem co není, může být), ale systém hledání protějšků mají fakt vymakaný.
Na základě Vámi zadaných dat Vám vygenerují, jak jste na tom s určitými povahovými vlastnostmi, a podle toho a Vašich požadavků Vám posílají návrhy partnerů.

Agneta: kdybys nekecala… ta mnou jmenovaná je zadarmo
Agneta: asi to musím vědět, když jsem tam léta zaregistrovanej, ne? Platí se jen za bonusové funkce, které když nechceš, mít nemusíš. Takže nemachruj, když o daném tématu víš prd.
Jo a otylej nejsem, představ si. To bychom my zaregistrovaní na seznamkách mohli taky brát ten tvůj příspěvek jako urážku.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Kvalitní a bezplatná se navzájem vylučuje. Tam co se platí je ještě nějaká šance, že si tam lidi nezakládají falešné profily.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Magix.cz

Na webu eDarling je poctivě vyplněný dotazník na několik hodin, já se dostal asi do poloviny všech otázek, ale quentos asi ví víc a věřím mu, že placená seznamka je lepší – odfiltruje odpad. Jestli Ti můžu nějakou seznamku doporučit, zkus Badoo, ale pozor na různé „odeslat/sdílet přátelům/na fb“ , „potvrďte přístup ke kontaktům ve Vaší emailové schránce“, apod. Zkusil jsem Lide.cz, Jiskreni.cz, Libimseti.cz, Rande.cz a Stesti.cz, které mi vesměs našli v okolí 40 lidí, badoo 800. Zaplatil jsem si 500Kč na 3 měsíce pro lepší funkce, ale není to podmínka. Rozepsal jsem se, protože rád pomůžu a tuhle radu bych býval potřeboval před 3-mi lety :) Good Luck Aqaqa09 !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

to je útočiště uchyláků, kuplířů nebo penzistů

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

hmm,seznamky jsou plné úchylů…ale zato na ulici je to samej slušnej člověk,vy mudrlanti.Zkus Badoo seznamku

před 3156 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek