Doporučíte mi někdo kvalitní bezplatnou seznamku??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

:-DDD
Něco takového existuje???

Netové seznamky jsou líhní úchylů...
;-)

Najdi si rozumný zájem (sport, kulturu, odbornost) - a při jeho provozování se seznámíš nejlépe - navíc s osobou, která bude mít zájem totožný - minimálně si budete mít o čem povídat...
;-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Seznamky na netu - fungují jen pro otylé, a podobné lidstvo...pro ty ostatní né:DDD
Budou z tebe jen tahat peníze:D

Quentos >>> tak na to ti neskočím:DDD
eDarling je světový koncern, který vydělává (na nouzi lidí) milióny (dolarů):DDDDDDDDDDD
Mají přesně opačnou politiku, než já. Já např. léčím >alternatívně< zdarma, a varuji před všemi, kteří berou peníze za nic:DDD
Možná jsi viděl malý nějaký obchůdek na vykládání karet. Pokud má ceník - jako třeba "půl hod. 500,-Kč", a potom ještě stále kouká na hodiny - a za případnou minutku navíc už účtuje pětset k tomu, tak to je jasně podvodná firma.
Korektní by bylo ukázat na "košík" - a ať do něj zákazník vhodí kolik on chce (za kartování > to udělám k tomu rovněž zdarma). Všechny ostatní modely jsou nekorektní:D

Lidé.cz

Zlatý

Možná Vás odrazuje, že mívají poslední dobou často reklamu v TV, ale je fakt dobrá - vyzkoušeno: www.edarling.cz . Ne že bych se jejím prostřednictvím s někým sešel (ovšem co není, může být), ale systém hledání protějšků mají fakt vymakaný.
Na základě Vámi zadaných dat Vám vygenerují, jak jste na tom s určitými povahovými vlastnostmi, a podle toho a Vašich požadavků Vám posílají návrhy partnerů.

Agneta: kdybys nekecala... ta mnou jmenovaná je zadarmo
Agneta: asi to musím vědět, když jsem tam léta zaregistrovanej, ne? Platí se jen za bonusové funkce, které když nechceš, mít nemusíš. Takže nemachruj, když o daném tématu víš prd.
Jo a otylej nejsem, představ si. To bychom my zaregistrovaní na seznamkách mohli taky brát ten tvůj příspěvek jako urážku.

Bronzový

Kvalitní a bezplatná se navzájem vylučuje. Tam co se platí je ještě nějaká šance, že si tam lidi nezakládají falešné profily.

Pokročilý

Na webu eDarling je poctivě vyplněný dotazník na několik hodin, já se dostal asi do poloviny všech otázek, ale quentos asi ví víc a věřím mu, že placená seznamka je lepší - odfiltruje odpad. Jestli Ti můžu nějakou seznamku doporučit, zkus Badoo, ale pozor na různé "odeslat/sdílet přátelům/na fb" , "potvrďte přístup ke kontaktům ve Vaší emailové schránce", apod. Zkusil jsem Lide.cz, Jiskreni.cz, Libimseti.cz, Rande.cz a Stesti.cz, které mi vesměs našli v okolí 40 lidí, badoo 800. Zaplatil jsem si 500Kč na 3 měsíce pro lepší funkce, ale není to podmínka. Rozepsal jsem se, protože rád pomůžu a tuhle radu bych býval potřeboval před 3-mi lety :) Good Luck Aqaqa09 !

Stříbrný

to je útočiště uchyláků, kuplířů nebo penzistů

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

hmm,seznamky jsou plné úchylů...ale zato na ulici je to samej slušnej člověk,vy mudrlanti.Zkus Badoo seznamku

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.