ZuLeona

Doplňky pro snadnější učení

Zdravím, jaké doplňky stravy se Vám osvědčily při učení? Funguje něco na lepší paměť a snadnější učení?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Nejlepsi je, se jit na chvili provetrat ven na cerstvy vzduch! To ti osvezi mozek a bude se ti lip ucit.

Další odpovědi
da ny

5 potravin podporujících činnost mozku a učení
• Hořká čokoláda podpoří soustředění i paměť
• Zelený čaj je zdrojem kofeinu i přírodního theaninu.
• Ořechy jsou ideální svačinkou pro studenty.
• Vejce jsou přirozeným zdrojem cholinu.
• Šťáva z červené řepy podpoří prokrvení tkání včetně mozku.

11 potravin pro zlepšení funkce mozku
Ryby, káva, borůvky, kurkuma, dýňová semínka, brokolice, hořká čokoláda, ořechy, vejce, zelený čaj.
K pomerančům mám, obecně výhradu, zejména v chladných měsících: ochlazují organismus a stahují cévy. To by během učení, žádoucí nebylo.
https://www.bra­inmarket.cz/na­se-novinky/11-potravin-pro-zlepseni-funkce-mozku/

Ametyst

Doplňky jsou jenom doplňky. Nejdůležitější je zdravá strava s minimem přidaných chemikálií ( barviva a aroma jsou nejhorší). Abychom se po jídle necítili jako bez energie. Tělo je neumí trávit a bojuje s nimi- i tím pocítíme únavu.
Skvělé na povzbuzení mozkové činnosti jsou vlašské ořechy.

Luiza

Zrovna mám zkouškový, studuju na vysoké škole, takže si počkám za rady a nápady :)

Milunak

Doporučím tento doplněk stravy od značky Woykoff www.drmax.cz/ginkgo-comfort-60mg-sr Na učení funguje fakt dobře a učení je jednodušší a rychlejší.