Doma vyrobené dárky

Dobrý den, neznáte nějaké návody na dárky pouze z toho co máte běžně doma? Neumím háčkovat, šít ani plést a na internetu je to plné jedině svíček a oblečení. Svíček i oblečení máme doma dost :)

Děkuji předem za odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já ted zkouším vyrobit peněženku, a docela se daří.Použila jsem červenou tašku od Rosmanna,rozpárala a materiál použila.Šiju pouze v ruce,návod nemám,jen podle obrázku a vlastní staré peněženky.První pokus nanečisto vyšel,další pokus se už tvoří lépe,jelikož vím jak na to.

Další odpovědi:

Zlatý

Zkus třeba vyrobit z papírové krabičky dárkovou, polepenou hezkým papírem, nebo textilem.
http://www.mimibazar.cz/…

Teď jsem třeba tiskl na PC vyrobené přáníčko. Aby to bylo lepší, nalepil jsem to na tvrdý papír.
Doplňuji:
Nebo si někde najdi vystřihovánku krabičky na různé věci (jednu takovou jsem dělal z časopisu ABC) a pak do ní dej to, co má dotyčný rád, třeba historické mince, škeble a ulity, ozdoby na stromek, náušnice atd.

Bronzový

Zkuste vyrobit papírové krabičky a dovnitř vložte podle svých finančních možností nějaké bankovky. minimálně se dvěma nulama . Tím potěšíte každého

Pokročilý

Momentálně vyrábím CD s nahrávkami mé malé dcerky-takže mix hudby a zpěvu,buklety a potisky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.