Pokročilý

dokrmovaní kotat

máme tedy 3kotatka včera narozená,mám je přikrmovat? a čím? mám pocit,že naše kočka strácí o ně zájem,šla ven a už je asi hodinu pryč, co s tím poradte někdo díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Gratuluji k miminečkům.
Hodina je krátká doba. Kdyby to bylo delší, tak potom se koťátkům musí pomoct, ale myslím, že se o ně postará.
Hlavně jim nedávej mlíko. Po tom mají průjem a ten je oslabuje.
Hlavně aby měla kočinda dost krmení a hlídej aby pila. Když se jim dává krmení vlhčené, v konzervě, tak mají víc vody, než když jedí jen suché granulky.
Já mám pro kocourka 3 misky. V jedné má granulky, do druhé dávám jídlo z konzervy a ve třetí má vodu.

http://cs.wikipedia.org/…

Další odpovědi:

Pokročilý

Dokrmování takhle malých koťat nedoporučuji.Spíš byste jim ublížila.U kočky je toto chování normální.Alespoň v devadesáti devíti případech.Vím to z vlastní skušenosti.Naše kočka u mladých tké stále nebyla.Jistě se k ním včas vrátí.Přeji úspěšný odchov.

Stříbrný

Nechejte všechno jak je,to všechno zařidi přiroda.Kočka stale s kotaty neni.Nebojte vše je vpořadku.

Bronzový

Kočka po porodu normálně odchází i na několik hodin ven.Ona ví kdy se má vrátit.Moje kočky to dělají běžně.Pokud by se stalo že by je z jakéhokoliv důvodu odmítla krmit,tak si kupte slazené kondenzované mléko,vždy trošku ohřejte a zřeďte heřmánkovým čajem,aby je nebolelo bříško.Ale na to je času dost,nebojte maminka se postará,málokdy kočka koťata odmítne.Pokud budete potřebovat něco vědět,napište

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.