carpediem

Co vše se musí udělat s kotětem?

Zatoulalo se k nám kotě, hladové, unavené, zmrzlé, ale přítulné. Je zvyklé být venku, dovnitř se nám ani necpalo, zabydlelo se v dřevníku, je mu tam asi teplo:-) Tak jsme ho nakrmili, vyspalo se a už pár dní je u nás, neodešlo:-) Koupila jsem mu granole a konzervu, ale asi by to chtělo i nějaké léky proti odčervení atd. Co vše je potřeba??? Očkují se nějak? Kolik to asi stojí? Ty tablety proti červům koupím ve zverimexu, nebo je dávají jen na veterině? Kočku budeme mít venku.
Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Banán88

prcka vemte na veterinu, at ho prohledne doktor, ten podle veku uzna ci ockovat nebo jeste pockat, leku vcetne tech na odcerveni kupte u lekare.. ockovani neni drahe, cca 200,– plus minus podle druhu, nekdy jsou to i desetikorunove polozky, zalezi take na veterinarovi, mel jsem veterinare draheho a s kockami se mi moc nemazlil, ted mam skveleho ktery je ma opravdu rad, je k nim citlivy a je neskutecne levny.. HLAVNE JE TO VYTECNY DOKTOR, zachranil mi kote od slepoty, ten stary drahy doktor mu chtel vzit obe oci ! ..no hovado, ale to je na dlouhe vypraveni.. Veterinu doporucuji kvuli urceni zdravicka a veku (tomu se urovnava strava) ;) preji s malou/malym hodne radosti :)
Doplňuji:
leky* ..pardon

Další odpovědi
anonym

Co je s tebou? Ozvi se mi, jestli si nechceš psát, já to pochopím, ale ozvi se, chci mít jistotu, že jsi v pořádku !

atena11

Určitě s ním zajděte na veterinu. My jsme minulí týden našli také kočku – vyhublou, hladovou a ze zánětem na pacce, který se blížil k nádoru. Druhý den jsme zašli na veterinu. Zjistili jsme že je kočičcce 12 let a že kdyby jsme jí nenašli do týdne by zemřela na tu pacinu. Sice operace byla drahá (1200 korun), ale zachránili jsme život kočičce. Kočičku jsme, ale boužel museli dát sestry bývalímu příteli, protože naše dvou-letá mainka s náma nmluvila, špatně to snášela, utíkala před náma a všude byla sama a přitom vždy za náma leze jak ocásek. Ovšem ta vaše zřejmě žádnou operaci nepotřebuje takže si myslím, že více jak 300 stovky platit nebudete.