Stříbrný

Dokážete si představit...?

...že se ocitnete zhruba v 15. století? Co byste dokázali vymyslet pro zlepšení tehdejšího zlepšení života lidí? Dokázali byste něco zkonstruovat, vynalézt s tím, že se to na tehdejší poměry dá i vyrobit? Pár věcí bych možná dokázal, ale není to mnoho, nejsem technický typ.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jo,to asi jo.V první ředě kanalizaci,záchody,odvoz odpadu.......

Další odpovědi:

Stříbrný

Tak to bych určitě nevymyslela - nemám fantazii, představivost - prostě nic, co bych např. jako architekt uplatnila. A hlavně by mě jako ženskou v 15.století k těmhle věcem ani nepustili =D

Zlatý

Já si myslím, že většina by se naopak musela hodně učit od lidí z té doby, aby vůbec přežila.

Zlatý

Pokusil bych se těm lidem sdělit nebo vysvětlit princip fungování některých dnešních vymožeností,ale dopadlo by to se mnou na 100% zle - byl bych označen za kacíře a dábla.:-)Skončil bych na hranici kde by mne upálili.

Zlatý

Představit si to umím,ale nic bych nevymýšlel.Protože,jestli existuje čsová osa,kterou spisovatelé sci-fi,používají,>změníš-li cokoliv v minulosti,změny se projeví v budoucnosti<,tak bych se taky nemusel mít kam vrátit. :)

Bronzový

Já osobně asi ne. Předpokládám, že domácí uzený bok, pivo, slivovici i nahaté holky měli už tenkrát.

Zlatý

Já bych skončila na hranici... ;o)
Stát se mi to, ostříhám se, stáhnu horní část těla hadrama a do smrti se vydávám za muže. Technickej typ nejsem, spíš bych se asi lidem snažila pomáhat slovy - a to mám stejně obavy, že bych na tý hranici skončila - když ne jako čarodějnice, tak jako kacíř. Brrr. Jsem šťastná, že žiju v téhle době a na tomhle území.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.