Dokazete si odrict sladke ? -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano. Nikdy jsem sladké neměla příliš v oblibě. Teď je nejím už víc než rok. Jedině čas od času si vezmu 2 čtverečky víceprocentní hořké čokolády.

Další odpovědi:

Zlatý

Sladké mně problémy nedělá ;-)
Odříct si hořké s pěnou - to je jiný kalibr!
Většinou podlehnu :-D

Zlatý

ne, proč bych to dělal? tělo si vždycky řekne, na co má chuť. Jím ho s mírou, není tudíž důvod si ho odříkat. Navíc je zrojem okamžité energie, které s mým pracovním vytížením není nikdy dost.

Zlatý

Tak odříct si sladké by byla moje smrt!!!
Jsem na něm závislá od mala,musím ho mít dennodenně. Nemusím ho spořádat ve velkém,ale prostě denně si musím dát.Je to moje droga,když si ho den nevemu,mám absták,chvěje se mi celé tělo. S mou kamarádkou to máme úplně stejné. Jakmile ho nemáme třeba 2 dny,začneme se tak chvět,že honem,honem ho musíme mít. Jsem dětem pro smích,když vidí,jak jejich maminka se nedokáže ovládat a v šílené rychlosti doslova "sežere" cokoliv sladkého.Až se tím přejím,teprve mi je dobře. Vím,je to hnusné,ale mě je to v tu chvíli úplně jedno.
Máme s kamarádkou štěstí,že jsme štíhlé a nepřibýváme,jinak bychom byly pořádně vypasené...:-)
A to máme v rodině z obou stran cukrovku.Já ji zatím nemám,ale jestli i na mě přijde řada,bude to pro mě smrt!....:-)
Odepřu si už ledasco,ale sladké NIKDY!!!....:)

Zlatý

Dalo by se řící,že bez sladkého nevydržím ani jeden den,je to pro mne droga,hlavně hořké čokolády atd.

Zlatý

Ano, uz tri tydny ano :'(

Zlatý

jistě.
sladke jim jenom na svadbych, pohřbech, na velikonoce a vanoce.
jinak ho vubec nemusim, nesladim ani kafe nebo caj.

Zlatý

Úplně,v pohodě.Nemusím sladkosti,třeba rok,i déle.Potom přijde "krize",a jdu koupit dva dorty.Jeden je můj,druhý pro holky,protože,z mého,nikdo nedostane,ani ň.Sním ho,a bez jakýchkoliv následků,sladkosti nemusím,třeba další rok,a víc. :-)

Stříbrný

všichni tady píšou jak si umí odepřít sladké a kolik let už, ale víte co? JÁ NE! a nestydím se za to! čaj sladím a piju téměř denně a dneska jsem měla dva kousky jahodovo tvarohového koláče a dva řádky čokolády Milka... a je mi fajn :)

Zlatý

Jako prd! :-) Dám si ho rád, ale že bych na něm ujížděl, to zas ne, klidně ho oželím.

Zlatý

Ano dokážu.Už nejím sladké 9let.

Stříbrný

Já musel,bohužel.Vyšší cukr.

Jsem na tom jako quentos, pokud jde o přirozené cukry v potravě.
Ale když žena řekne sladké, téměř vždy myslí dortíky, cukrářská lákadla, čokoládu, mlsání a jiné hrozby obezity.
Tím netrpím, považuji to za zženštilou slabost a i díky tomu mám sportovně štíhlou postavu a dodnes obleču svatební oblek a zdravotní parametry mám o 9 let nižší než statistické pro můj věk.
Doplňuji:
Co ale naopak u žen respektuji, je slabost pro čokoládu, protože obsahuje fenyletylamin, který se jinak v organismu vytváří při zamilovanosti.

Pokročilý

Ano,ale moc dlouho mi to nevidrží.Asi tak týden,dva.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.