BeckkerCZ

dokážete odpovědět ?

Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-
bitches, wish to watch three swiss Swatch watch switches. Which
swiss witch-bitch which wishes to be a switched swiss witch-bitch,
wishes to watch which swiss Swatch watch switch?

Nejlepší odpověď
autacek

Angličtina pro začátečníky:

Tři čarodějnice si prohlížejí tři Swatch hodinky. Která čarodějnice si prohlíží které Swatch hodinky?

Three witches watches three swatch watches. Which witch watches which swatch watches?

Angličtina pro pokročilé:

Tři pohlavně pozměněné čarodějnice si prohlížejí tři knoflíky ze Swatch hodinek. Která pohlavně pozměněná čarodějnice si prohlíží který knoflík na Swatch hodinkách?

Three switched witches watches three Swatch watch switches. Which switched witch watches which Swatch watch switch?

Angličtina pro profíky:

Tři Švycarské pokurvené čarodějnice, které si přejí si být pohlavně pozměněny, prohlížejí knoflíky ze Swatch hodinek. Která Švýcarská pokurvená čarodějnice, která si přeje být pohlavně pozměněna, se na jaké knoflíky ze Swatch hodinek dívá?

Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch-bitches, wish to watches three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watches which swiss Swatch watch switch?

A jako správný čech vás upozorňuji, abyste si ani nepřáli to slyšet, kdyby tam byl čas přítomný průběhový.

To by nejspíš ani rodilý mluvčí a absolvent Oxfordu v oboru anglický jazyk a literatura, nedokázal srozumitelně vybleptat.

A ještě jednou angličtina…

Lekce angličtiny I

Pokud by to někdo chtěl brát vážně, podotýkám, že jde o českoanglické slovní hříčky dokumentující rozdílnost obou jazyků v pojmovém smyslu, nikoli o slovník…

zdroj: http://www.edis­page.cz/downlo­ads/czech_eng­.txt