Dokázali byste vyhledat česká slova podle písmen?

Jde mi o takový křížovkářský slovník online. Na stránce www.oficialni.cz/… je seznam českých slov - možnost filtrovat slova dle počátečních písmen a délky

Pokud mám ale např. slovo na 7 písmen: _ _ K _ _ _ K

Lze použít nějaký program (víte o nějakém) nebo použít slova z mnou uvedené stránky a vyhledat např. ty která obsahují 2x stejné písmeno? Protože projíždět všechna slova s X písmeny obsahující určité písmeno je v podstatě nadlidský výkon...

Samozřejmě mi jde pouze o vyfiltrování možných slov a NEJDE O NIC NELEGÁLNÍHO (žádná hesla apod.).

Mnou uvedený odkaz v podstatě dělá to samé, ovšem řazení je pouze podle prvního písmene...

Doplnění: Vyřeším to zástupnými znaky ve wordu :-) o prolomení hesla mi nejde, takže to snad bude stačit, díky za odpověď!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No - v podstatě ti jde o ´slovníkový´ útok ( https://cs.wikipedia.org/… ) - z předem definovaného seznamu (v tomto případě slov češtiny) vybrat slova vyhovující zadaným kriteriím...
;-)
Jasně, že jde použít program - na netu je jich dost (hledej ´prolomení hesla´ apod.), případně si můžeš napsat vlastní...
A k tomu si sežeň vhodný slovník...*)
;-)
___
*) ´brute force´, pokud slovník neseženeš, je méně efektivní - protože i když si definuješ nějaká pravidla pro tvoření slov, budeš muset spoustu nesmyslných řetězců vytřídit ´ručně´
Ale stačila by ti jakákoli relační DB (např. typu Access) a SQL skriptík - vzhledem k tomu, že čeština má cca 3.10^5 slov a jejich množinu můžeš ještě výrazně omezit vhodnými pohledy, ani by to nebylo pomalé...
;-)

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.