dust8

Dokázali byste písemně popsat, jak si představujete „nebeskou bránu“?

Nejlepší odpověď
df

Ani ne tak nebeskou bránu jako to, co se děje 1.,2., 3., 4., 5. den po opuštění fyzického těla s naší duší a duchem. Blíže o tom v Tibetské knize mrtvých.

Další odpovědi
Rokio

Zlatou bránu, kde je sv. Petr vrátným a podle množství dobrých skutků a hříchů a jejich váhy posuzuje, kdo je hoden tou bránou projít a vstoupit do nebe a kdo propadne peklu.