BEN

Dohoda o pracovní činnosti

Jenže mě nechali pracovat 152hod. a řekli,že my zbytek daj na kolegu a jemu dali pro mě jen 30hod,a mě zaplatili 94hod,ten zbytek už mi nedali ani jemu tak nevím jak to mám znich dostat. děkuji

Odpovědi
Drap

Pokud máte smlouvu na hodiny a na mzdu, tak nevím, kde je problém. Skutečnost však bývá taková, že pokud vám někdo zaplatit nechce, tak stejně nezuaplatí a můžete ho dák soudu, ale to se pro těch pár korun nevyplatí

baghira

„zbytek daj na kolegu“ Co to je? Je to zasloužený trest za obcházení zákonů. 152 hodin mohli rozepsat na dva měsíce a bylo by to. Nebo použít jinou formu práce. Poučení pro příště.

Michálek1245

Jako tohle je přesně to, proč se dohoda o pracovní činnosti nevyplácí. Ostatně to, že jste na to ze začátku vůbec přistoupil je tak trochu vaše vina. Co si budeme povídat, je to obcházení zákona. A tohle je, jak tu říká kolega nade mnou, trest za to, že jste se o to pokusili. Vím, že je to docela drsné tvrzení, ale co jiného vám mám na to říct.