ifka

Dobry vecer,ma manzel vyzivovaci povinnost vuci me kdyz jsem na matersky?

Nejlepší odpověď
arygnoc

manželia majú zo zákona vzájomnú vyživovaciu povinnosť, ani jeden z nich nesmie povedať „ja zarábam viac, mám väčšie práva, …“.

niečo iné je to u exmanželov.

;-Q

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě, musí přispívat Tobě i dítěti na živobytí. 🙂

Banán88

Ano, vzdy je to jen na sikovnosti advokata jakym zpusobem pojme zakon a uplatni ho. Ale i tak, ANO

WeeBear

A co dodat více informací?

Např. Sdílíte spolu jednu domácnost?
Je to dítě vaše? (rozumím tím vaše a manžela)
Pokud spolu domácnost nesdílíte, jste např. v rozvodovém řízení?