Dobrý program na obnovu dat z nečitelného CD

Asi po šesti letech jsme vyhrabali staré CD s fotkami a bohužel některé už nejsou čitelná vůbec nebo se tváří, že jsou prázdná. Kdysi jsem používal šikovný prográmek, který mi dokázal vytáhnout, co se dalo, ale už jsem zapomněl jaký. Můžete mi někdo z VLASTNÍ zkušenosti nějaký doporučit? Může být i placený. Děkuji
Doplňuji:
Vypích jsem slovo VLASTNÍ, protože není nad osobní zkušenost. Kdekdo to odbyde odkazy na recenze programů, ale nakonec zjistím, že 90% z nich je naprosto neschopných z disku cokoliv přečíst. Škoda, že si nevzpomenu na ten prográmek, který jsem měl kdysi. Ten dokázal přinutit mechaniku, aby načetla i pro ni dříve neviditelný disk. Každopádně děkuji za tipy.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Další odpovědi:

Zlatý

Otázkou je, zda mechanika vůbec nějaká data přečte. Pokud ne, nepomůže žádný program na obnovu dat. Nemá co obnovovat. Zkuste nejdřív CD vyčistit lihem a pak přečíst na několika mechanikách.

Diskuze k otázce

anonym

Buď si vzpomeneš na ten prg. nebo budeš zkoušet jiné. To je hezké, že vlastní, ale každý má jinou představu, takže ti nezbyde než něco vyzkoušet a ponechtat si ten, který ti vyhovuje.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.