Lucimia

Dobrý krycí make-up?

Znáte někdo opravdu dobrý make-up, který dobře kryje? Já používám maybelline, který sice kryje ale asi ne moc, ale skorotchýně mě žádala o radu, že chce pořádně krycí…:-) Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
BEAES

Dobře kryje a drží i make-upy od MAX FACTORU, stojí kolem 400Kč.
http://www.fan­n.cz/e-obchod/katalog/li­ceni/Max-Factor/Second-Skin-Foundation//ma­keup/tvare

Zdroj: http://www.fan­n.cz/e-obchod/katalog/li­ceni

Další odpovědi
anonym

Fakt dobry je LOreal true match,je drazsi a z tech levnejsich Rimmel.Ale vyplati se investovat vydri dlouho a nespini.

ReHu

Pokud ti mám poradit, potřebuji znát stav a typ pleti. Lépe, když pleť vidím osobně, ale i na dálku lze něco vyzkoušet a popř. vyměnit a zkusit jiný.
Také záleží na tom, jakou péči pleť dostává. pokud pleť není ošetřovaná, make-up nemusí na pleti dobře vypadat nebo držet a nemusí to být vždy pouze make-upem. Může se stát, že na neošetřované pleti make-up nesjednotí tón pleti, ale naopak zvýrazní nedostatky.

Michálek1245

Vezmu to teď z pozice muže. Podle mě je dobrý make up, který není zase tak moc vidět. Prostě nemám rád, když jdu na rande a protějšek má na sobě vrstvu make upu, která vlastně zakrývá jakékoliv emoce. Ono stejně vyjde pravda vždycky najevo. Osobně se mi líbí minerální kosmetika, kterou příležitostně používám i na svoje pleťové neduhy.

†An†

Clinique Hedvábný make-up (Superbalanced Make-up) 30 ml – pokožku hydratuje a nevysušuje ji. Vytváří přirozený vzhled. Dodává pleti potřebnou vlhkost. Pohlcuje nadměrnou mastnotu pleti. Po nanesení tak déle vydrží a pleť se neleskne.