Prosím napište nějaký make up, který hodně kryje a je cenově dostupný. Mám akné a také zarudlá místa. Děkuji za odpověď

Hodně krycí make up

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to snad jen krem na boty. ☹
Jinak a vazne : I v kazdem supermarketu je pani u drogerie , parfumerie , ta vam poradi. A zahajila bych vami lecbu na koznim – lecbu zevnitr – leky. Casto kremy nepomuzou. A jen " zamazavanim " si jen tu plet zhorsite i mozna s nasledky. ! Udusite tu plet a bude to jeste horsi. !
Syn chodil na kozni a krasne mu to vylecili. -iv-

Další odpovědi
hanny 2

Hodně krycí make-up vám udělá z obličeje masku.Svěřte se do rukou odborníkům /kosmetičkám,kožním lékařům/.Upravit stravu apod.

Bublinnka

Souhlasím s -iv- nicméně jestli hledáte opravdu krycí make-up tak tady je jeden
http://shop.der­macol.cz/derma­col-make-up-cover-208-make-up-208.html
Ovšem je ho jen 28g !!!
Na stránkách Dermacolu je těch krycích make-upů víc, projděte si to tam.
Raději bych ale doporučila nanést na akné zelený korektor a zapudrovat.