buri252

Dobrý den, za jízdy v autě(renault megane)slyším takové pískání ale jen když projedu nerovnost.Nevíte o co by mohlo jít?

Renaul megane-pískání za jízdy
Doplňuji:
Zkoušel jsem promazat všude možně uchycení tlumičů…nápravu a problém přetrvává.Přitom jsou na autě půl roku staré tlumiče.

Nejlepší odpověď
greycell

předpokládám, že tlumiče jsou plynové, takže v jednom může být prasklina či dírka a to způsobuje pískavý zvuk. Zajeďte do dílny přetestovat tlumiče, možná by šlo ještě uplatnit záruku, pokud by tohle byla příčina.

Další odpovědi
rtepp

Je to hodně možností, možná držák výfuku.