Nykki

Co se stand při vybodování?

zdravim..
mam dotaz
co se stand kdyz vas na miste (jako na dalnici 100km od domova prace atd za neco) vyboduje policie? Seberou vam ridicak? Zakazoi vam dalsi rizeni od toho okamziku?

Predem dekujj za odpovedi

Nejlepší odpověď
carpediem

Ano policie může ŘP odebrat na místě a ty bez ŘP nesmíš jet, ani dojet domů, je to tvůj problém, máš se chovat jako řidič:-)))

Můžeš zavolat odtahovku a auto si nechat odtáhnout, nebo pokud zavazí, tak ti ho na tvé náklady nechá odtáhnout policie. Nebo můžeš někomu zavolat, aby přivezl někoho s ŘP a auuto ti dovezl domů.

Porušení řízení po zákazu je trestné!!!

Další odpovědi
honza19hk

přijdeš o papíry a musíš si zajistit jiný odvoz a odstranění toho auta z komunikace. bez řidičáku jet nesmíš. samozřejmě pak musíš do autoškoly.

cukrar

kde je možnost, že nesouhlasíte s přestupkem a jdete do správního řízení?