Avatar uživatele
cecel01

Lze zdarma přeinstalovat Windows XP na novější verzi? A na kterou?

Prosím o radu, zda lze zdarma přeinstalovat Windows XP na novější verzi. A na kterou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 3003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ne, zdarma ne…
Pokud by šlo o placený upgrade, je otázkou, jakou verzi WinXP máš…
___
Ale – proč to chceš?
WinXP jsou na starším stroji tou nejlepší variantou (pokud jde o Win)…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ubuntu, Arch Linux, Fedora, BSD, UnixWare, Minix, FreeDOS, ReactOS, Plan9, … Jinak lze jej upgradovat na Windows Vista, či Windows 7. http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows7/hel­p/upgrading-from-windows-xp-to-windows-7

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

windows Xp mě příjde o hodně lepší než ty novější verze mám windows Xp jako velký počítač a nemůžu si ho vynachválit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,pokud tomu trošku budeš rozumět,tak to jde,ale tvůj pc musí spnovt určitě požadavky.
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-8/upgrade-from-windows-vista-xp-tutorial

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

S tím internetovým bankovnictvím je to nepříjemné, takových aplikací může být i víc, navíc XP už není podporováno. To všechno by ani tak nemuselo vadit. Ale pokud máš RAM jenom 1 GB, tak win 7 i v té nejjednodušší verzi to už nestíhá. Osobní zkušenost. A na vistu jsem slyšel jenom nadávky.

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cecel01

já jsem s XP spokojena, ale nejde mi spustit internetové bankovnictví, hlásí mi to, že tuto verzi to nepodporuje, a že si mám stanout jinou, tak nevím :(

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

A ono si to stěžuje opravdu na Windows? Obvykle si to kontroluje jen internet browser (internet explorer) a pak je možné použít alternativu (Firefox, Chrome, Opera,…)

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cecel01

no právě píše mi to, že nepodporuje windows XP, že mám přejít na jiný operační systém

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Jen pro zajímavost – pokud se smím zeptat – o kterou se jedná banku?

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cecel01

air bank

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to se mi nějak nezdá, napiš na air bank a zeptej se přímo tam, poněvač kdyby to tak skutečně bylo, tak to by sami sobě odrazovali zákazníky..

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Tak to je každá rada ´drahá´…

  1. kup si nový počítač i s novým Win (pokud mohu radit, tak s Win7 – Win8 nepřináší žádné výhody a Win10 jsou, pokud jde o takto ´háklivé´ aplikace, vysloveně nebezpečné!!)
  2. nainstaluj si nějakou verzi Linuxu (WinXP si nech, použij multiboot)

před 3003 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek