Dobrý den přeji,ráda bych se vás zeptala na můj partnerský stav nějak to začíná skřípat mé datum je 12.03.1984

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Třeba najdete odpověď na svůj problém ...vaše životní číslo je jedna.....
Má sklon k vůdcovství. Má odvahu a inspiraci. Je aktivní a tvůrčí. Přednost dává individuálnímu úspěchu. Schopnost prosadit se vlastní iniciativou a vůli uspět. Je třeba více času věnovat druhým. Je dobré ji chválit. Ráda dominuje. Řídící schopnosti. Někdy dosáhne slávy nebo společenského postavení.

Pozor na nadřazenost a tvrdohlavost. Osobní váhavost a obtíže v hledání vlastní cesty. Malá pomoc a podpora z vnějšku. Osamělost.

Zdroj: http://numerologie.najdise.cz/ zivotni-cislo/1

Další odpovědi:

Zlatý

Moje manželka by suše poznamenala, že jsem chlípný stařík, ale ze zkušenosti vím, že když něco skřípe, je třeba více mastit!

Bronzový

Z tvé otázky je zřejmé,že myslíš,že zde jsou kartáři /ky/ ,jasnovidci /kyně/ ,věštci /kyně/ ,atp.další obory...obávám se,že jsme tu jen normální lidi....

Zlatý

Dobrý den odpovědi.cz jsou portal kde se má lidem odpovědět na otázky a pomoci,ale v tomto vám tu zde nepomůžem.Doporučuji vám obrátit se na nějakou kartářku která vám vaši otázku určitě ráda zodpoví a pomůže vám.

Zlatý

A co přesně bys chtěla vědět? Z tvé otázky jsem vyčetl, že ti je něco přes 26 let.

Zlatý

To je datum tvého sňatku nebo datum narození?
Myslím, že toto není to pravé místo na tvůj dotaz. Mám kontakt na skvělou astroložku a numeroložku. Je v Kolíně.

Diskuze k otázce

Bronzový

dagry

Kropítko dobrýýýým já jsem taky 1 a spousta toho tam sedí. Díky :-)

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.