Kateřina 15

Dobrý den, otázka je v doplněujících informacích

Dobrý den, také jsem se chtěla podělit o mé bolesti hlavy. Abych začala od začátku: V prosinci 2009 jsme celá rodina měli vážnou autonehodu. V autě jsme vezli i velký nákup z Německa, kde mimo jiné byly i různé sklenice, jogurty a pánvička(asi 4kg). Náraz byl asi v 90–110 kilometrové rychlosti, kdy do nás narazilo auto z protisměru jedoucí 120km/h spolujezdkyně zemřela (z druhého auta). Při nárazu mě sestra viděla jak držím v ruce tu pánvičku, která mě hodně bouchla do hlavy. Měla jsem silný otřes mozku s krvácením do mozku. Byla jsem asi tři dny na ARU pak týden na JIPce a od té doby mě každý den bolí hlava. Byla jsem u doktorky, ale v podstatě mi nic neřekla. Také se mi motá. Když vstanu tak se motám ještě minutu. Nebo se mi úplně zatemní před očima a půl minuty vůbec nic nevidím. Už nevím co mám dělat! Kdyby někdo měl nějakou radu, budu moc ráda. :) díky!  Odesláno z iPhonu
Doplňuji:
Prosím pomozte! Každý den mě bolí hlava!

Nejlepší odpověď
anonym

Nechala bych se znovu poctivě vyšetřit, co jiného? Trvala bych na tom.

Další odpovědi
venkovan

Požaduj vyšetření u neurologa aby vyloučil nějaké následky po nehodě. Mne vyšetřovali i uši (labyrint) a nakonec vše skončilo u problémech s krční a bederní páteří a to dokáži rozcvičit (naučila mne lékařka speciální protahovací cviky).
Mívám co ty – někdy se to sejde, že se při změně polohy těla, motá hlava až do špatně. Ale nebolí mne hlava.

anonym

no nejlepší řešení je zajít opět k lékařce at vás nechá vyšetřit specialistou,pokud tak neučiní změnit lékařku,je sice možné že po vážné autonehodě a úrazu hlavy zůstanou následky,je ovšem rozdíl zda jsou jen přechodné které časem zmizí,nebo trvalé,určitě by vás ale měla lékařka pořádně vyšetřit pokud máte takové obtíže,tady určitě žádná domácí léčba nepomůže spíš by vám mohla ještě víc uškodit,neváhejte a navštivte nemocnici co nejdřív

briketka10

doporučuji nová vyšetření na neurologii EEG, CT s kontrastní látkou, vynutit si novou MRI, mě stačilo na chronické subdurální oboustranné krvácení jen praštění do hlavy o košík plný nářadí a už mám v mozku jizvy, co mohou kdykoliv po námaze rupnout, ale nechtěli to nevím, jak se to řekne odborně „vycucnout“, protože hned vpravo mám nádor, tak měli doktoři strach, ale jen se teď motám, hlava mě nebolí..
přeji ti brzké uzdravení..
Doplňuji:
pro : Dědvševěda máš svérázné odpovědi a nevím, jak jsou užitečné !!

anonym

Příště doporučuji kupovat jen menší nákupy, náraz do hlavy bude menší. Proč držíte pánvičku při jízdě v ruce? Navigujete manžela?

bolak

briketka10: já ti to řeknu úplně přesně, 62% :)