Jak řešit zdravotní problém, když jsem v cizině?

Dobry den od ctvrtka mi neni nejlip. Mam horecku 39,9 zvracim, boli me bricho !!! K lekari nemuzu protoze jsem v cizine

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

ono nejaké peniažky bude stáť i ten prevoz mŕtvoly a tie štrapácie s hygienikmi ...
asi sa oplatí ísť k tomu lekárovi.

:-Q

Další odpovědi:

Asi v cizině umřeš...
:-DDD
Možná si tví příbuzní a kamarádi pro cestu/y do ciziny zdravotní pojištění pořídí.

Zlatý

Jediná rada je : lékař.

Bronzový

buď v posteli, pij horké věci, česnek, cibule, vykoupej se moři, urychlený návrat domů a k lékaři, nikoho nenakaz. to mě napadá, třeba je to špatně. jinak někdo říká že na takové věci je dobré je oxid chloričitý (MMS, CDS)

asi umřeš kamarade !

Bronzový

Tak se najez, Gándhí.

Zlatý

Ebola ! Ende !

Zlatý

Jestli jsi v západní Africe, tak máš asi smůlu.

Zlatý

Pri držaní hladovky po 4 dňoch malá nevoľnosť je prirodzená. V cudzine nemajú lekárov?

Ale teraz vážne:
Nepíšete, kde sa nachádzate. Po skúsenostiach z subtropických a tropických destinácií pri žalúdočných potiažach spojených s obojstranným vylučovaním a zvýšenou teplotou môže ísť o problémy s miestnou stravou alebo vodou....
V takomto prípade treba informovať zástupcu cestovnej kancelárie a navštíviť lekára. Jedzte len ľahké jedlo, ktoré poznáte a pite vodu, alebo minerálku z fľaše, nie z vodovodu.
Sedliacka prevencia proti problémom zo stravy býva 1 štamperlík ostrého ráno pred jedlom.

Stříbrný

Bud pujdes ty k doktorovi, nebo prijde doktor k tobe. Jediny rozdil je v tom, ze ty pujdes k praktickemu a k tobe prijde patolog.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.