Allu

Dobrý den, mám dotas začínám s chovem ryb. Mám v akvárku živorodku „paví očko“ á velké bříško a ze zadečku jí lezou ven

Dobrý den, mám dotas začínám s chovem ryb. Mám v akvárku živorodku „paví očko“ á velké bříško a ze zadečku jí lezou ven černé úzké jako by provázky tak jsem jí dala do samostatného akvárka. Nevím co jí to leze od zadečku. Mohl by mě prosím někdo poradit? Děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

panenko skákává to černý jsou přece hovínka 😁

Další odpovědi
Hamon

Exkrementy, nic nenormálního. Můžeš ji vrátit zpátky :)

ahold

Allu, skoč si do knihovny, něco si o rybkách přečti. Pak tě nezaskočí, takováto příhoda.
Pokud o akvaristice nevíš vůbec nic, tak budeš mít víc škody, než užitku. Ale koníčka sis vybrala krásného. Tak vydrž a hodně štěstí.

Krakis

Pokud s něčím začínáš,tak si o tom co nejvíce zjisti.Zvláště pak,když se jedná o živé tvory.A je jedno,jestli to jsou rybičky, psy,kočky nebo třeba králíci.Máš spoustu možností-knihy,filmy,in­ternet,kroužky,spol­ky,… Ale předem !

Hamon

briketka10: odpovídat, nerozesmávat :D

briketka10

řehtám se tu na celej barák
ještěže nemám sousedy..
akorát jsem probudila mýho
kocourka ten teda spal tvrdě
no..