AJUNKA

Dobrý den, jsem několik dnů po artroskopii kolena. Koleno mám stále hodně nateklé.

Byla jsem již na 2 punkcích. Ještě nepřijedu ani domů a koleno je zase moc nateklé. Co bude prosím dál? Děkuji Míša

Odpovědi
bolak

To se stává, já byl na šesti. Hlavně na to nešlap, čím víc to budeš namáhat, tím víc kentusu v tom budeš mít. Mně to odebírali z kolene víc jak měsíc po operaci. Asi od třetí návštěvy to začlo bejt nateklý míň a míň a při šestý už mi řekli že tam sice ještě něco mám, ale že se to vstřebá, a měli pravdu.

Ale někdy ti doktoři řeknou že se to vstřebá a vstřebat se to nemusí, třeba tady, hele > http://opavsky­.denik.cz/cer­na_kronika/sou­d_lekari20070620­.html