hruby

dobrý den jak se da branit proti SPAMU na počítačí dik honza

Nejlepší odpověď
www

Pomocí programů jako je třeba Spamfighter (pro Outlook ap.), až po nastavení filtrů na Seznamu ap. Tam lze povolit jen kontakty v adresáři, dávat do spamů (blacklist), odhlásit odběr atd.

Další odpovědi
badisko

Tim asi myslis v E-mailu ne ?…musis si nastavit filtry nebo zacni pouzivat thunderbird…zde je o nem vic…http://th­underbird.mozi­lla.cz/

brillant

použijte vyhledávání http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=spam

Bedy

Řada poskytovatelů emailových schránek má antispam filtr, stačí si jej zapnout nebo zkontrolovat nastavení.

Pokud si emailovou schránku spravujete pomocí nějakého poštovního programu v počítači, tak moderní programy mají zabudovaný antispamový filtr. Mezi takové programy patří například Windows Live Mail nebo již zmíněný Thunderbird. Windows Live Mail vůbec používá vynikající filtr – SmartScreen, který patří mezi špičku.

Existují pak i přímo antispamové programy, nicméně často jsou placené nebo jsou součástí placených produktů jako například avast! Internet Security apod.

Jorg

free Spamihilator. Jednoduchý, intuitivní, český, spolehlivý :)
(To je reklama, co? :)