Dobré téma ohledně kulturního relativismu?

Ahoj, do školy si máme připravit nějaké pojmy a k tomu dodat aktuality. Slyšeli jste o nějaké zajímavé aktualitě, co se týká kulturního relativismu? Díky :-)
Doplňuji:
Emefej: díky

gecco: Hledal jsem a nenašel jsem nic úplně zajímavého a opravdu aktuálního. Proto jsem se sem přišel slušně zeptat. Takže tvůj příspěvek, kterému ses zároveň sám zasmál, není moc na místě.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Další odpovědi:

Zlatý

A zpracovat bys to nechtěl???*)
:-DDD
Ujasni si význam pojmu "kulturní relativismus" - a atualit budeš mít ´plný noviny´...
___
Pak sem můžeš své myšlenky vložit a zeptat se na jejich správnost/oprávněnost...
;-)
Doplňuji:
Třeba vysvětlení rozdílů vnímání stejného prostředí Evropy různými skupinami obyvatel??? - hidžáb na školách???
Nebo to není dost aktuální z hlediska doby a místa??
___
O něco vzdálenější místně, ale o nic méně aktuální časově a významem (spíše naopak) - právo Šaríja vs. právní systémy ´západu´.
___
Nebo čerstvá ´problematika´ Kurdů - ochránci ´rozumu´ vůči fanatikům a nebo fanatičtí teroristé??
___
Šmarjáá - stačí se kouknout na nějaký zpravodajský web nebo do novin a vybrat si...
BTW - no, já se ani tak nesměju své odpovědi, jako tvé otázce - resp. tvému přístupu ke studiu.
;-)

Zlatý

pozrite aktuálne obhajobu iránskeho práva - problemaztiku trestu smrti.

http://www.lidovky.cz/…

;-Q

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 566
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.