Do kterého roku (věku) svého života byste se chtěli vrátit?

a začít od toho roku znovu žít, ať už se změnami, nebo bez nich.

Nejlepší odpověď
Drap

Já už se raději nechci nikam vracet. Nechám to tak jak to je.

Další odpovědi
klumprt

Asi do 15. To začínala ta největší legrace.

Šidlo

nechcem sa vrátiť..... to dobré mám urobené, tak ako mi najlepšie išlo a to zlé bolo mimo mojej moci takže…načo?

luky: vy nepozeráte veľa sci-fi, však? paradox vlasného dedka, motýlích krídel, nič nehovorí, že?

anonym

Do nultého a prožít opět to, co jsem prožil.

S výjimkou, že bych nezačal kouřit.

Stingo

Asi tak do šesti let věku.

zjentek

do října ..to jsem ještě neměl tak zatraceně zmrzlý nohy.

pucipuci

5 se změnami,protože školní období bylo pro mě kruté.17 beze změn,ne že bych neuděl chyby,ale možná by to bez nich bylo ještě horší.

luky.1986

Kdyz nekdo rika, ze by se nekdy nechtel vratit v minulosti zpet a neco treba udelat jinak.. ze se neohlizi zpet, zije budoucnosti, ne minulosti, tak si myslim, ze keca:) Ja do 14i 🙂

chachar1922

Asi od 13 let. Změnila bych plno mých rozhodnutí. Ale zase na druhou stranu, aspoň se ze mě stal bojovník.

Agneta

Já tak do roku 1750…:DDD

anonym

Do věku cca 15–16 let,když jsem šel na intru a pak prožití krásnej let s láskama a muzikou.
Voljnu bach pak zrušil a pokračoval v normálním životě a zařídil bych si ho jinak.