bolak

Do jaký hloubky se při skoku z 10m ponoří člověk o hmotnosti 80kg schoulenej do klubíčka…

…při plným nádechu s kapacitou plic 5 litrů a za jak dlouho by ho voda v tomto stavu vypudila nad hladinu?

Nejlepší odpověď
www

201,18 cm a za 22,05 sec.
Spočítáno pro průměrnou hustotu sladké vody při teplotě 21,2 st.C. Pro přesnější výpočet je málo informací ! 😁
Doplňuji:
Chyba, ..271,.. patří.
Nejsi ty náhodou brácha GVKB ? Máte skoro stejné otázky 😁

Další odpovědi
honza19hk

rozhodně méně než když ze stejné výšky skočíš šipku.

bolak

to teda fakt nevím kde vidíš jakou podobu :) , ale tee příklad ti nějak nevychází…skákal jsi někdy do vody?

www

No dovol?
Nejsem Michal K., plavat totiž umím, do vody jsem skákal a skáču ještě fčil! 😁

bolak

www: jak jsi k tomuto výsledku dospěl?

www

No přece výpočtem! 😉