Do jakého odpadu bych měla vyhodit natlakovanou lahev od CO2 do akvária?

TetraPlant – CO2 Depot

Nejlepší odpověď
Danča84

Zeptej u prodejce, u kterého jsi to koupila, nebo ve sběrném dvoře, případně na některých benzinkách, kde prodávají plynové bomby do vařičů.

Další odpovědi
hanulka11

Já bych ji odnesla do sběrného dvora, tam by si s ní poradili.

venkovan

Natlakovanou – to je odpad charakterem nebezpečného odpadu – možnost výbuchu. Takže sběrný dvůr či mobilní sběr nebezpečného odpadu.