dust8

Do jaké míry umíte opravit problémy s elektronikou?

Nejlepší odpověď
elkon

Podle toho co to je za problém.

Další odpovědi
Dochy

Záleží. Pájet umím, šroubovat, lisovat, měřit a někdy i myslet taky. Ale často vzhledem k cenám elektroniky je často jediným ekonomickým řešením dojít koupit nové zařízení.

Kazatel

Sáhnu do toho jak Hanuš do orloje.

Clouseau

Úplně všechno. Ale dost často to buď finančně, nebo časově nemá smysl.

brazdarom19

Taktéž zvládnu opravit kde co, ale záleží na tom jestli se to vůbec vyplatí. Na některé věci se skoro nedají sehnat náhradní součástky nebo jsou nesmyslně drahé. Pokud se ale dají sehnat, tak většinou s výměnou nemám problém. Naposledy jsem takto u jednoho přístroje měnil malý elektromotorek, který se spálil. Místo toho původního jsem vsadil na mnohem kvalitnější elektrické motory Bühler u kterých předpokládám, že dobrých pár let budou fungovat.