Stříbrný

Denní přihlášení

Taky jste si všimli, že na to aby jste dostali bod za denní přístup, musíte se odhlásit a potom znovu přihlásit?
Pokud jste trvale přihlášeni, žádný bod se vám nepřičte, tak jako to bylo ve starých odpovědi.cz
Doplňuji:
Netvrdím, že mi jde o body, ale ve staré verzi opravdu stačilo po půlnoci obnovit stránku a bodík se přičetl. Nyní se musí odhlásit a přihlásit.
Mně trvalé přihlášení funguje.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Rovněž mi nejde o body,ale vadí mně a otravuje,že se denně musím dvakrát přihlásit.Poprvé mi to hlásí špatné heslo,takže musím zadat nové a teprve se mi jde přihlásit. To nemá hlavu ani patu.Jen zdržovačka.
Rovněž mi vadí,že když si prohlížím odpovědi a chci si je zpětně prohlížet,pokaždé mi to najede nejprve na otázky.Opět zdržování.
Proč dělat věci jednoduše,když jdou dělat složitě,že admíni?
Doplňuji:
Já osobně se trvale přihlásit nechci.Nebyla jsem tak přihlášená ani za starých Odpovědí a stačilo se přihlásit jen jednou.

Další odpovědi:

Zlatý

Ne nevšimla jsem si toho a je mi to jedno,,

Doplňuji:
jo a přihlášená jsem pořád, ze začátku to trochu blblo, ale teď s tím problém nemám.

Stříbrný

O body mi nejde.Ode dne,kdy byla spuštěna nová verze Odpovědí, spokud tyto stránky během dne opustím,musím se pokaždé znovu přihlásit,nevím proč.Trvalé přihlášení jaksi nefunguje.
Doplňuji:
Oprava : pokud.

Zlatý

Ano?
Pokud je to tak,tak je mi to šumafuk,pro mě pohodlněší sem vlézt a nemuset se denně přihlašovat.i na staré verzi jsem byla přihlášená trvale.Tady mi trvalé přihlášení funguje také.

Zlatý

Jako >kropítko<.Je mi to jedno.
Doplňuji:
Nevím proč vás stránky odhlašují,ale já jsem se přihlásil jednou po změně a přihlášen jsem zatím bez přerušení dodnes.

Zlatý

Je mi fuk, že se mi nic nepřičte - ale pro ty co začínají ....těm to fuk není ...změny se udělají hned- ale když my chceme něco změnit nikdo nereaguje - jsou to smutná pravidla
Proč tu není zavedena rubrika napište adminům ... jinde to funguje na 100%
Doplňuji:
u mne trvalé přihlášení funguje dobře - přihlásila jsem se první den a drží to.

Zlatý

musím se taky denně přihlašovat a ani nevím jak je to s palci ??
to přihlašování mě dost vadí..
Doplňuji:
přesně tak, jak říká Johana56, když si odskočím třeba jen na hoďku a nechám noťas zapnutej ani se neodlhašuju !! přijdu a zas se musím přihlásit je to na palici !! to se dřív nestávalo ani náhodou !!

Jenže i ve staré verzi odpovědí to tak bylo. Abys mohl dostat bod za denní přihlášení, musel ses nejdříve odhlásit a potom přihlásit znovu. Toto není novinka u nové verze.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.