Berušinka

Děkuji všem =)

Všem Vám děkuji za palečky a hvězdičky, už jsem bronzová – jen díky Vám =).
Přidávám jeden vtip, snad se bude líbit na rozptýlení.
Přijde policajt s žábou na hlavě k doktorovi a žába povídá: „Podívejte pane doktore ,co mi to vyrostlo u prdele!“

Nejlepší odpověď
dědapetr

Blahopřeji k bronzu a jen tak dál.

Další odpovědi
tom004

Blahopřeji k bronzu,ale to není až tak naše zásluha,jako Tvá.Palečky máš za kvalitní odpovědi,hvězdičky za zajímavé otázky.A vtípek neznám,vlastně teď už ano. 🙂

hanny 2

Gratuluji!!!!Vtip dobrej.....

coco

Přidávám se…