Rudík M.

Dávali jste si někdy v KFC kyblík?

Chtěl bich se zeptat: dávali ste si někdi v kfc kiblík /na tomto tabletu mi nefunguje klávesa ipsilon, omluvte mě prosím za pravopisné chibi/ A chutnalo vám to? Děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
Malvína

Kdysi jsem měla. Nějak zvlášť mě to neoslovilo. Kuřecí docela pikantní, což mi jindy nevadí, ale tady mě to dost překvapilo. Jestli je to standard nebo jim ujel dávkovač koření, nevím. Více mi chutnal jejich Twister. Ten byl dobrý a sťavnatý. Nebudu říkat, jaký hnus jsou fastfoody, já to vím, ale cca jednou za tři měsíce mi fakt bodne a s chutí si dám. Ale spíš od konkurence.

Další odpovědi
Seberbo177

Twl tolik chyb… Bich ? Měkké vážně..??

nyjono

V kyblíku jsou stejné kousky, jako v jiné skladbě.
Preferuji stripsy, ty nám chutnají moc.

Kepler

No, já nevím, Z kýblu žerou akorát koně.

NoFear

Od KFC ani McDonaldu jsem nikdy nic nejedl. Neměl jsem ani kebab ani gyros, či jinou tortilu. A nijak mně to nevadí. Někdy možná zkusím, ale moc mě to neláká.

Pepa25

Ano. Fakt dobré.

Justin1

Ano, kyblík jsem míval rád.

aliendrone

Jo, tomu se nevyhneš. Kdovíproč naprostá většina babuchen ty kuřecí paličky milují. S velkým potěšením to ohlodávjí tak usilovně, že nechápeš co jim na tom tak chutná. Výhoda je, že ti to dovezou až domů a ruku na srdce – pořád je to lepší, než pizza, kterou poslední dobou už nemusím ani vidět.

Na rozdíl od Malvíny se mi nikdy nestalo, aby byly pikantní (klidně bych přikořenil i přisolil), každopádně vadí mi poměr maso/kost, který je na mě přespříliš (mám raději pořádnou flákotu bez kostí).

Raději si dám (zvláště v autě za jízdy) obyčejný burger, žádný Big Mac apod., na které potřebuješ tlamu jako krokodýl, jinak si ho skvěle nadrobíš/nasypeš do klína. ;) :)

iceT

Křidýlka nebo stripsy? Já raději křidýlka, ale dlouho jsem si nedala, nechodím tam. Na Dáme jídlo Pepin kyblík mají taky, sice už jen stripsy, křidýlka zrušili, ale hlavně nechtějí 100 peněz za dopravu.

cochee

KFC není a nikdy nebude dodavatelem mého jídla (mimochodem ani McDonald ani jiný rychlý fůd), tudíž ani toho KFC kyblíku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Kepler>>> Í -ha-ha! Tywoe to mi netvrď, že to budeš přesypávat na talíř/do misky a špinit nádobí! Máš štěstí že nejsi Pinochet, protože jinak bys měl chobot až ve stratosféře! ;) :D

ahold

Nemyslel jsi spíš Pinokia? 😁

aliendrone

ahold>>> JJ, máš pravdu. Asi u mne došlo k podvědomému vyjádření uznání Keplerově dobrotě. ;) :D :D

Kepler

Superbo: přečetl sis vůbec celou otázku? Nebo umíš jenom azbuku?

NoFear

Všiml jsem si, že dost uživatelů někdy reaguje jen na otázku, bez toho aniž by si přečetli doplňující informace pod ní… :/

Mc Merkurion

@Kepler & @NoFear: … problém je, že k vysvětlení záměny i/y jsem se nedostal >>> těch chyb (i jiných) bylo tolik, že mne to odradilo …

Kepler

To já taky. Proto je vhodné, jak i admin doporučuje, napsat co nejvíc už do hlavní otázky. Ne vždycky to ale jde. No tak musíme často přetrpět ignoranty, co se dá dělat.

nyjono

Jj, já taky. a myslím si o nich svoje 😁 😁