Avatar uživatele
Rudík M.

Dávali jste si někdy v KFC kyblík?

Chtěl bich se zeptat: dávali ste si někdi v kfc kiblík /na tomto tabletu mi nefunguje klávesa ipsilon, omluvte mě prosím za pravopisné chibi/ A chutnalo vám to? Děkuji za odpověd

Zajímavá 0 před 1213 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Kdysi jsem měla. Nějak zvlášť mě to neoslovilo. Kuřecí docela pikantní, což mi jindy nevadí, ale tady mě to dost překvapilo. Jestli je to standard nebo jim ujel dávkovač koření, nevím. Více mi chutnal jejich Twister. Ten byl dobrý a sťavnatý. Nebudu říkat, jaký hnus jsou fastfoody, já to vím, ale cca jednou za tři měsíce mi fakt bodne a s chutí si dám. Ale spíš od konkurence.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Seberbo177

Twl tolik chyb… Bich ? Měkké vážně..??

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

V kyblíku jsou stejné kousky, jako v jiné skladbě.
Preferuji stripsy, ty nám chutnají moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

No, já nevím, Z kýblu žerou akorát koně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NoFear

Od KFC ani McDonaldu jsem nikdy nic nejedl. Neměl jsem ani kebab ani gyros, či jinou tortilu. A nijak mně to nevadí. Někdy možná zkusím, ale moc mě to neláká.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Ano. Fakt dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Ano, kyblík jsem míval rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jo, tomu se nevyhneš. Kdovíproč naprostá většina babuchen ty kuřecí paličky milují. S velkým potěšením to ohlodávjí tak usilovně, že nechápeš co jim na tom tak chutná. Výhoda je, že ti to dovezou až domů a ruku na srdce – pořád je to lepší, než pizza, kterou poslední dobou už nemusím ani vidět.

Na rozdíl od Malvíny se mi nikdy nestalo, aby byly pikantní (klidně bych přikořenil i přisolil), každopádně vadí mi poměr maso/kost, který je na mě přespříliš (mám raději pořádnou flákotu bez kostí).

Raději si dám (zvláště v autě za jízdy) obyčejný burger, žádný Big Mac apod., na které potřebuješ tlamu jako krokodýl, jinak si ho skvěle nadrobíš/nasypeš do klína. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Křidýlka nebo stripsy? Já raději křidýlka, ale dlouho jsem si nedala, nechodím tam. Na Dáme jídlo Pepin kyblík mají taky, sice už jen stripsy, křidýlka zrušili, ale hlavně nechtějí 100 peněz za dopravu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

KFC není a nikdy nebude dodavatelem mého jídla (mimochodem ani McDonald ani jiný rychlý fůd), tudíž ani toho KFC kyblíku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Í -ha-ha! Tywoe to mi netvrď, že to budeš přesypávat na talíř/do misky a špinit nádobí! Máš štěstí že nejsi Pinochet, protože jinak bys měl chobot až ve stratosféře! ;) :D

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ahold

Nemyslel jsi spíš Pinokia? 😁

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

ahold>>> JJ, máš pravdu. Asi u mne došlo k podvědomému vyjádření uznání Keplerově dobrotě. ;) :D :D

před 1212 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Superbo: přečetl sis vůbec celou otázku? Nebo umíš jenom azbuku?

před 1213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
NoFear

Všiml jsem si, že dost uživatelů někdy reaguje jen na otázku, bez toho aniž by si přečetli doplňující informace pod ní… :/

před 1213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@Kepler & @NoFear: … problém je, že k vysvětlení záměny i/y jsem se nedostal >>> těch chyb (i jiných) bylo tolik, že mne to odradilo …

před 1213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To já taky. Proto je vhodné, jak i admin doporučuje, napsat co nejvíc už do hlavní otázky. Ne vždycky to ale jde. No tak musíme často přetrpět ignoranty, co se dá dělat.

před 1213 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Jj, já taky. a myslím si o nich svoje 😁 😁

před 1213 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek