rottkiw

Co by jste mi doporučili,abych si dal v KFC ? :)

A jsou Hot Wings hodně pálivé ? :)

Nejlepší odpověď
Drap

Kdybych já mohl doporučit, tak pokud možno nic, a koupit si někde jinde něco pořádného k jídlu

Další odpovědi
Adri ..

Nechoďte tam tak často, jen občas jen na něco k zakousnutí. Doporučuji kyblík, pokud jdete s přáteli. Pokud jdete sám je dobré nějaké menu podle chuti nebo B-smart.

Lucijej

Rozhodně Twister :) Jemně páliivé a se zeleninou.

Natee

Hot Wings a pálivé? Ne, vůbec =) Jen trošku, a právě ty Ti doporučím, otestováno ;)

bubukaa

maj tam dobrou vařenou kukuřici :D

samicek333

Já bych tam nechodila, zkuste spíš McDonald, tam je lepší jídlo a ještě k tomu levnější.