dust8

Dávají mimozemšťané i mozkovou sondu pro čtení myšlenek těm, kteří se jim zdají být mimo jejich měřítko chápání?

Odpovědi
drax.davari

Pokud začneš o virech přemýšlet jako o balíčcích genetického materiálu, které využívají metabolismus jiných organismů k tomu, aby se rozmnožovaly a které si od svých hostitelů půjčují všechno kromě jejich genetického kódu pak žádné sondy do mozků ani strkat nemusíš. Mimochodem už 25 % tvého genomu má virový původ, ale někteří lidé si asi stále myslí, že duševní funkce jsou implementovány v imateriálním objektu zvaném duše, která není zkoumatelná vědeckou metodou 😉

elkon

Vzpamatuj se a neblbni.

led

dust8, dávať otázky nevedomým? Ste mimozemšťan, keď tak činíte? Než odošlete otázku, premýšľajte nad jej významom.
Doporučujem menej hororových, akčných a scifi filmov a radšej si vezmite dobrú knihu a premýšľajte nad myšlienkami autora/rky (podľa nových smerníc a zákonov musíme už dať možnosť ktorémukoľvek pohlaviu ako to vychádza z nedávnej štúdie mimozemšťanov sondujúcich myslenie ľudí).
PS. tá sonda vás netlačí?

zjentek

Ano, sám jsem takovou sondou zaměřen, abych obohatil mnohem vyvinutější entitu, než jak je současně ta lidská.