atlas

Dává se při brigádě výplatní páska?

Tedy při brigádě na smlouvu DPČ. Výplatu jsem dostala bez problému devátého. Ale doma mi trvdí,že bych ještě měla dostat výplatní pásku, ať se optám. Mám vůbec na ni nárok? JAk bych ji tedy měla získat? Měl by mě ji donést zaměstnavatel,nebo si jít o ni někam požádat?
Já ji vlastně ani teď nepotřebuji,takže by mi stačilo si o ně požádat až po skončení smlouvy. je možné výplatní pásky vydat zpětně?
a kdy bych měla výplatní pásku správně dostat? před výplatou,při výplatě, po výplatě nebo po ukončení smlouvy?

Odpovědi
Drap

Ke každé mzdě by měla být výplatní páska, nebo předložen doklad. Dost často se to ale zanedbává.

dubraro

Pokud je to legální brigáda, měla bys výplatní doklad dostat.