Zlatý

Dáte na Vánoce přednost živému nebo umělému stromku?

Já tedy živému - jako každý rok. Sice se opadané jehličí zabodává do našeho koberce, někdo něco i zašlápne a já po Vánocích jehličí z koberce lovím několik hodin, ale ta vůně, kterou mi po celé Vánoce voní byt, je úžasná.

Jak jste na tom Vy? Budete mít Vánoce s umělým stromečkem, nebo se živým?

Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nebudu mít žádný stromek, protože nesnáším Vánoce.

Další odpovědi:

já budu mít umělý,jelikož máme nového člena rodiny-kotě,a to ještě není zvyklé stále mi šplhá po záclonách hrůza musíme ho hlídat,tak si neumím představit ten boj kočka-stromek

Zlatý

U nás bude vonět živý stromek, zatím ten úklid fajn zvládám ,tak není důvod proč mít umělý.

Bronzový

A já mám vánoce ráda a stromek bude určitě živý, protože nic nenahradí jeho vůni!
A umělý stromek jsem měla jen jednou, když se mi 9.12. narodila dcera a prostě nebyl čas na uklízení jehličí.....
:-)))

Pokročilý

Po x letech letos budeme mit opět stromek živý,když děti vyletěly z hnízda jsem kývl na to,že nám stačí stromek umělý,ale po narození vnoučete se vracíme k živému stromku,už se nemůžu dočkat,ta vůně,tak ta mi opravdu chyběla!

Pokročilý

My máme živý, na koberec vždy dáme vsrstvu igelitu, která není skoro vidět a při světle žárovek se na ní krásně odráží, a pak jí sebereme i s jehličím

Pokročilý

Já budu mít umělý jako každý rok.Dám si větvičky do vázy a taky to bude u nás vonět.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.