Dziu

Dar od boha ?

Dobrý den

posledních 3 let si na sobě všímám že mám nějaký asi jaký si dar . Vždy totiž dokážu odhadnou psychiku člověka co má v plánu a jak jeho jednání bude vypadat v 98 % cca mi to vždy vyšlo . I když jen si člověk píše člověk s ženou na chatu tak už po prvních pár větách víc jestli chce jen sex či jen pokecat a to to nemusí výslovně napsat . Stejně tak na facebooku apod. Když jsem v centru Prahy tak zajdu za pár ženami které se mi líbí a hned vím co po mě chtějí po pár větách . Je to takový vnitřní neklidný pocit a cítím to jakoby z podvědomí že mi to přichází do vědomí , stejně tak jako když nějakou ženu balím tak na to stačí pár vět a je jedno jestli je dominantní či něco jiného . Vždy dokážu říkat slova a věty tak aby hráli na mojí stranu ale vypadali tak že nevinně a že hrají na její stranu ale poté to obrátím a jelikož ženu dostanu do jisté euforie tak si toho ani nevšimne . Je to dar od boha či co ? Nedokážu to vysvětlit jelikož nikdy nad těmi větami ani nepřemýšlím ale jdou z toho podvědomí do vědomí a pak následně do mého hrdla . Stejně tak dokážu odhadnout situaci kdy se něco stane , nějaká tragédie , vycítím když je někdo zločinec a podobně . Další příklad : V Pražských Dejvicích vycítím v sobě že se má něco stát , a pak mi do vědomí příjde jaká si zpráva že se mám zastavit , tak se zastavím a po 2 sekundách se ambulance přejíždící přes kruhový objezd ,vybourá do auta a ta sanitka nabourá a přiletí 2 metry ode mě . A těchto případu je X ať už lidi v mém okolí má čekat něco špatného nebo lidi které někdo má okrást . Je to normální ?? Díky za odpovědi ..

Nejlepší odpověď
badisko

Hmmm zajimave … moc koukas na TV jinak bych ti doporucil navstevy budto farare nebo doktora …

Další odpovědi
iceT

Nenatočili podle tebbe seriál Mentalista?Ten taky umí také kousky.....jinak si myslím,že to je hodně silně vyvinutá intuice …

anonym

Neboj, Boha zatím nechej v klidu. Říká se tomu obyčejný „šestý smysl“ a ten má úplně každý. To jenom někdo je vnímavější a jiný si to prostě nepřipouští.

smile11

to je těžké číst, ne? :)))
Doplňuji:
měl by sis opravdu zajít k doktorovi!!! :(

Damiana

Já mám o tobě taky jasno. Ale ne na 98, ale na stopro… A Bohem to nebude…
Stačí mi věta: Když si člověk píše se ženou…

zjentek

není to nic tak neobvyklého ..ten dar může být taky domýšlivost, představivost, nebo kterákoliv jiná vlastnost od boha

LysoňXXX

Změň prášky, nebo doktora..

Reezo

nebo si to jen myslíš, že víš na co myslí 🙂 Myslím, že to není nic těžkého rozeznat to, jestli chlapovi jde o sex nebo o pokec… Neexistuje nic jako přátelství mezi mužem a ženou. Jinak já jsem z Dejvic a žádnou takovou nehodu jsem tu nikdy neevidoval. Řekl bych, že půjde o pár náhod, které tě přesvědčili o jakým si „daru“

bububabu

Ano takové věci se stávají a v jiných zemích mnohem častěji. Záleží ale na tom jaký jsi člověk, jak využíváš tyto přednosti, jestli k tomu aby jsi někoho využil, zneužil nebo ublížil. Jestli ten pocit třeba o těch žanách je pouze negativní nebo zlý, nebo z tvé strany tě baví jen jim motat hlavu, pak to pochází od dábla. Jestli ten pocit používáš k tomu aby jsi někomu pomohl nebo vyřešil k dobru nějakou situaci pro druhého, pak si piš, že je to od Boha. Dostáváme dary, ale záleží pouze na nás jak je využijeme. Jestli k dobru nebo ke zlu a podle toho se nám to také jednou vrátí… Tak pozor na to…

arygnoc

Napíšte Foxovi Mulderovi.
Toho to bude zaujímať.