Rakira

Ženy a dívky, preferujete kabelku, či batoh? Co je lepší do školy (ZŠ, SŠ, VŠ)?

Pánové, co se Vám líbí více? Co jste nosili do školy (ZŠ,SŠ,VŠ), tašku na rameno, či batoh?

Díky

Původně oslovení Dámy – se užívá v jiném kontextu.
„Preferujete radši“ je tzv. pleonasmus. Preferovat = mít radši, dávat přednost > je již ve slově obsaženo.

Nejlepší odpověď
redy

Do školy asi batoh. Když se „dáma“ vydá do přírody tak asi taky batoh.
Jinak podle toho, kam kdo jde, co má na sobě…

redy

Příspěvek smazán administrátorem.

Rakira

přepsal to qentos!

Rakira

Já to neupravila! Já za to nemůžu, první si radši zjisti, kdo to upravil a potom mě obviňuj!!