Zlatý

Dámy, máte raději chlapa vyholeného a nebo přírodního (v rozkroku)?

Nemyslíte, že už je na čase, aby se chlapi taky pořádně holili a to nejen na bradě a hlavě a aby s to holení veřejně řešilo?
Doplňuji:
Zajímavé reakce. Když je téma o ženách - je to v pohodě, když o stejné úpravě / neúpravě u mužů, někteří to považují za intimní zásah.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nemyslím, že je zapotřebí ventilovat intimní záležitosti ze vztahu ani osobní na veřejnosti. Nejsem exhibicionistka. Mám ráda svého chlapa.
A to je vše, co jsem na dané téma ochotná říct.

Další odpovědi:

Pokročilý

Ha , ocko zde dělá jak kdyby to někomu ublížilo a všichni jí a jejího muže zde znali osobně , propána jáná žijete v 21. století a toto téma je celkem normální , a myslím si že ženy do 30-40 max , mají asi raději vyholené nebo alespoň takové mám zkušenosti že ženy chtěli vždy chlupy down , a hlavně je to hygieničtější ...

Pokročilý

Ocko ty naděláš, to je téma jako každý jiný...
Já mám rozhodně ráda přírodní, s vyholeným bych si připadala jak pedofil...
Doplňuji:
A abych teda dodala pro Krice, mně je 23 let...

Zlatý

Oholený muž vypadá větší a rozhodně je to fajn :-)
P.S.: Bradu oholit taky, vlasy bych neholila.

Bronzový

Ono u chlapů je to něky probém. Ten kdo je chlupatý jak medvídek by se musel holit celý. Jednou jsem byl ve společné sauně a bylo nás tam asi 8 když přišel chlapík zarostlý jak orangutan, jen intimní partie vyholené jak dětskou prdelku. Dovedete si představit jak každý vyprsknul (to vážně nešlo udržet) a jak tomu chudákovi muselo v té chvíli být.

Pokročilý

Ten muj je vyholenej a nejak mi to prijde hezci a praktictejsi.Takze ja sem pro vyholeny a je mi 28.

Bronzový

Vy jste chtěly emancipaci!Tak se holte a nás nechte na pokoji!

Pokročilý

Nemám problém s přírodním, pokud dotyčný dodržuje hygienu. Vypadá víc jako chlap, holátka sedí spíše na ženy.

Bronzový

jednoznacne souhlasim s nazorem ocka.a to se pohybuji mezi tricatniky,vazeni.mam svou uroven a co je komu po mem intimnim zivote.nejakemu anonymu septat do ouska,co ma muj chlap v rozkroku...........jste se zblaznili,nebo co?
Doplňuji:
venkovane,ani o sobe tu nehodlam psat,jak na tom jsem.

Záludná otázka, názory se opravdu různí, a začíná se to v dnešní době řešit čím dál víc. Já si ale nemůžu pomoct a pořád mi připadá u muže lepší, když je to tak, jak to udělala příroda (a to ne proto, že bych byla kategoricky proti "zásahům", které jsou "proti přírodě" nebo proto, že by mi vyloženě vadilo oholení). Je mi 20.

Bronzový

Jedině oholený. Vypadá větší a je to hygienické.

Diskuze k otázce

anonym

Venkovane, když budu psát otevřeně o sobě, je to moje svobodné rozhodnutí, když o partnerovi, už to tak není. Věřím tomu, že jemu by se to nelíbilo. A já zastávám názor, že co a jak se děje v naší ložnici, je záležitost JENOM MOJE A JEHO. Když budeme mít problém, půjdeme k lékaři, ale nebudeme to řešit na Odpovědích.cz.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.