Kazatel

Dali byste si říct?

Kočka na rozpálené plechové střeše. Také se Vám zdá, že z této fotky vyzařuje taková zvláštní pohoda?

Odpovědi
Kelt

Podle profilu se dá poznat, že je to mladá žena. Ale nevidím další části, obličej, oči, postavu. Tedy ne, že bych kupoval zajíce v pytli, naopak toho zajíce vidím celkem dobře a i když to může být typ 90 60 90, tak 100 ženských s podobnými hodnotami se od sebe liší, jako jízda různými auty stejnou rychlostí po stejné krajině.

marci1

Dala bych si říct ten Singapur. 🙂

Disraeli

Kočky maj čtyři nohy, vousky, ocas a jsou chlupaté. Žádnou nevidím. 😅

Pohoda z toho na mě nějak nepůsobí. Nemám rád mrakodrapová velkoměsta (výjimkou je Blízký východ, tedy konkrétně některá velkoměsta na Arab. poloostrově).

aliendrone

NJN, co dodat. S mírnou závistí konstatuji, že jsi ještě mladý ucho. Borec starý by se neunáhloval s rozohněním. přinejmenším dokud by se buchta neotočila a i tak by tím celá šaráda teprve ZAČLA! Věř zkušeným! ;) :D :D

led

Nie, ďakujem, na tú upečenú kočku na rozpálenej streche Trojdomu v pozadí naozaj nemám chuť.

cappuccino

Krome toho balkonu v tom moc romantiky nevidim!! A predstava, ze v Singapuru za koupi nebo prodej zvykacky zaplatim 30 tisic pokuty me nelaka:) Navic je to betonove mesto a nic zajimaveho tam neni.
Za romantikou se lita jinam, nez do Singapuru.

Kryšpín

Záleží jaké má pohlaví neb jakým se cítí

led

aliendrone, nebuďte smutný, autor otázky si netrúfa ukázať viac, aby neodhalil tú kočku na rozpálenej streche trojdomu v pozadí za riekou a seba s pripraveným prázdnym tanierom aj s príborom.