martin14

Dali by se nějak udělat sny?

Je to možná blbost ale když jdu spát tak občas přemýšlím jestli bych si mohl určit co se mi bude zdát.

Nejlepší odpověď
MacChill

to nevim možná trochu „navolit“ téma

Toto je však také zajímavé:

Zdroj: http://www.zi­ve.cz/clanky/moz­na-se-uz-brzy-podivame-na-svuj-vlastni-sen-video/sc-3-a-158909/default­.aspx?artcommen­ts=1

Další odpovědi
zbynekplzen

Pokud chci sen na míru ,jsou k tomu u mě zapotřebí 2 věci
1.musím spát dlouho , skoro být přespalý , a než se probudím neotvírat oči
2. před spaním na téma které chci musim intenzivně myslet…
Není to na 100%,ale většinou to vyjde 🙂

Drap

Mě se zdá téměř vždy to co chci

lexx

odhadem – za takových 10 let to bude zcela běžné jako když dnes vložiš CD do mašiny