JájsemRaibek

Dal si někdo práci s tím vypočítat, za jak nejkratší dobu může být nově zaregistrovaný uživatel zlatý?

Pokud by denně obdržel maximální počet hvězd a palců včetně denních bodů.
Tzn., že by vkládal maximální počet otázek, ty by byly ohodnoceny maximálním počtem hvězd a odpovídal by na maximální počet odpovědí a ty by byly ohodnoceny maximálním počtem palců.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

počkám si na výsledek,počítat to nechci,ale chybí ti tam jedna velká neznámá: mazal…

Další odpovědi
briketka10

Dříve, když nebylo omezeno bodování, tak uživatelka
" ocko " zde dosáhla zlaté mety během půl roku a to
se zde nikomu co já jsem tady zatím nepodařilo 😁

anonym

No, taky by záleželo, jak by mu někdo zezadu bodoval příspěvky, jak se to děje u mazala!

mosoj

Gecco nevím, ale Mowla ano. Svědomí mu nedalo a bodů se dobrovolně zbavil a ještě to zde udával jako přednost.

anonym

Nevím jestli by se to dalo vypočítat,ale Briketka nemá pravdu.
Pokud Očko dosáhla mety za půl roku,tak za jak dlouho jí dosáhl Gecco?
Já myslím,že o mnoho dříve.

Klaproth

Já jsem si to spočítal pro sebe. Jsem tu 2 roky a už mám 670 bodů. Pokud budu pokračovat stejným tempem, za 28 let jsem zlatý.

gecco

Poprvé se mi to povedlo za nějakých 7–9 měsíců (mowla, nepamatuju si to přesněji), podruhé (gecco) asi za 6 (za 12 měsíců jsem měl něco přes 20.000)…
Ale určitě by to šlo i rychleji…
😉

gecco

Mosoji – nerozumím…
Zase zbytečně rejpete???
Schíza??
Nebo jen delirium??

Mé svědomí je OK – to, že jsem si nechal deaktivovat profil (mowla) nemělo s nějakými body co do činění…

anonym

Mosoj, palec ode mne, aby ti nebylo líto.

briketka10

Dříve, když nebylo omezeno bodování, tak uživatelka
" ocko " zde dosáhla zlaté mety během půl roku a to
se zde nikomu co já jsem tady zatím nepodařilo 😁

annas

Ad briketka 10 – bodování bylo omezené – maximálně 25 bodů od jednoho uživatele, takže body rychleji narůstaly.

led

To sa robí tak, že nenápadne sa ako píše barbakan si títo „užívatelia“ pripisujú body pomocou „bráchov“ (ja na bráchu, brácha…) a rovnako nenápadným spôsobom likvidujú „protivníkov“, ktorí sú pred nimi a nahlasovaním „závadných“ otázok zozadu, kde to nik nevidí.
Tu môže potom nastať zaujímavá situácia dotyčný víťaz je „povyšovaný“ a protivník degradovaný. Je tu vôbec možnosť postupnej degradácie odpisovaním bodov?

briketka10

Přesně tak led a zase máš pravdu, jako vždy,
ale kolikrát nikdo nečte příspěvky a to je škoda,
když jsou tu zbytečné hádky, tak si kolikrát
připadám, jako na chatu.

anonym

Mc, ta velká neznámá je přece známá!