MonkeyKing

Dá se vydělat 100 000 Kč jen tak a za co byste je utratili?

Bez nějakých let těžké práce, jen tak za pár měsíců.

Nejlepší odpověď
anonym

Znám mladého muže, který má měsíční příjem cca.250 tis. Je zaměstnanec jedné společnosti. Dnes je mu 30let, pochází z obyčejného maloměstského prostředí, rodiče ho vedli od dětství ke sportu. Byl poměrně úspěšný a na sportovní gymnázium denně dojížděl 25km tam a 25km zpět. Bylo to nutné, protože doma bylo hospodářství, musel přiložit ruku k dílu, k tomu tréningy, závody a studium. Studoval i sportoval vrcholově, dostal možnost stipendia na VŠ do USA. Využil tuto možnost, školu vystudoval, dostal lukrativní nabídku od české vlády pracovat pro Ministerstvo zahraničí v USA, ale chtěl se vrátit domů. Využil nabídky ze soukromého sektoru a prakticky řídí pobočku společnosti jednoho Čecha, který svou firmu vede v USA. Je velmi sympatický, zábavný společník a příjemný skromný člověk. Má jedinou chybu: Bude se brzy ženit s dcerou mojí přítelkyně! Já bych ho chtěla- ZA ZETĚ ! Takže to je má odpověď na tu část otázky, zda se dá poctivě vydělat vyšší částka peněz. Ano, dá. Vyšší příjem nemusí nutně znamenat podvodníka. Ale je pravda, že víc znám těch, co vydělávají výrazně méně. No a za co já utrácím takovou částku peněz? Za zvířata.

Další odpovědi
Hlada

Větší peníze se zpravidla nevydělávají těžkou prací, spíš obchodem, investováním. K tomu, aby bylo co investovat je ale potřeba především šetřit. Kdo uvažuje za co peníze utratit, často neumí šetřit, nemá co investovat a proto si musí peníze vydělávat těžkou prací.

Beer4Real

prodej svoje auto za 100 tisíc, vsaď to všechno na červenou v ruletě a když padne máš 100 tisíc jenom pro sebe!
když padne černá budeš chodit pěšky :)

anonym

Poctivou prací za pár měsíců 100000 Kč nikdy nevyděláš.
A já kdybych je měl.Od 1.1.2013 jsem nezaměstnaný a jelikož mě je 60 a práci už těžko někde najdu, tak bych to rozdělil na 12 měsíců a dorovnával bych tím nezaměstnanecko podporu, popřípadě bych se snažil, aby mě ještě něco zbylo až už tu podporu brát nebudu, protože na důchod mít nárok taky nebudu.

Reuef

Staci kdyz se nechas zvolit poslancem ci senatorem a mas 100tis za mesic…a ti se tam opravdu nenadrou

anonym

  1. Rychle to jde z tiskárny, ale částku musíš navýšit o náklady papíru, barvy, el. proudu, práce s tím, amortizaci zařízení ........
  2. Cestoval bych.

Doplňuji:
Reuef, to mají za 8 dní 😁

Bedy

Vydělat v pravém slova smyslu těžko…

hanulka11

si počkám na radu a hned bych věděla co s nimi – balím ranec a letím.......

anonym

mám stále v pohotovosti krosnu :)