cubulka

Vydělám si?

Založila jsem si firmu.
Kde vyrábím náhrdelníky na objednání.
Myslíte, že to vynese když zaplatím výdaje tak mi zbydou čtyři koruny.
Mám zvýšit ceny?
A neví někdo jak si mám založit stránky.

Nejlepší odpověď
hanulka11

To tedy je pramalý výdělek a hlavně jestli si budete dělat stránky, tak bacha na pravopis…ten dost pokulhává.
Doplňuji:
podivej se na Fler.cz a tam uvidíš za kolik se takové věci cca prodávají a můžeš se tam i zaregistrovat

Další odpovědi
Azeret

Udělej si stranky na www.svet-stranek.cz

Elk

Myslím si, že jste si to měla nejdřív propočítat, zjistit, jak se povede na trhu, provézt marketingový průzkum a pak do toho jít, nebo taky ne.
Jestli můžu s něčím přizpět, poslechněte si tyto motivační nahrávky, jejichž odkaz přikládám.
Přeju hodně zdaru a klidnou, ale i rozvážnou hlavu.

Zdroj: http://www.uloz­to.sk/4879366/­audiodigest-14-audio-motivacnich-knih-rar

chudst

Melo by platit: polovina tvori cena za suroviny + dph, minimalne druha polovina by mel byt zisk. Je nesmysl to prodavat extra drahe, ale vyjdou-li vam ctyri koruny za nahrdelnik, je to sakra mala castka, ktera by se mela radikalne zvysit. Chce to samozrejme kalkulovat, mrknout se, za kolik to prodava konkurence, apod.

Stranky si muzete zalozit napriklad na www.e-stranky.cz

Comanch

Ahoj,

zajímalo by mě, kolik ti je let. Je obdivuhodné zajímat se o takovéto věci tak brzy. Náhrdelníky vyrábíš sama? Komu je poté prodáváš?

Edit: myslíte to s těma odpovědma vážně? Vždyt je to malá holka.

tuCZek

jj všeobecně 1/2 náklady a výdaje,2/2 zisk.
stránky jsou dobré na webgarden a je tam i e-shop

Zdroj: http://www.web­garden.cz/

jendahun

Jestli to máte jen jako vedlejší zdroj příjmu,tak budiž.Něčím se musí člověk bavit.
pokud jako hlavní zdroj příjmu – potěš pánbůh.
Minimální sociální pojištění je 1807 korun,zdra­votní 1670.Celkem 3477 korun povinné odvody.Daň asi platit nebudete.Přidejte náklady na materiál,účetní jednou za rok,osobní spotřebu.To budete muset makat i v noci.
Náhrdelníky a bižuterie,to je opravdu něco,co člověk v nejbližší době bude určitě potřebovat asi nejmíň.Zvýšit ceny? Podívejte se okolo,kolik firem,obchůdků a živností krachuje.Lidi nemají peníze,kupní síla je slabá.Předpokládám že na Hrad a do parlamentu prodávat nebudete a ti tam zájem o bižuterii ani nemají.A to je prosím před dalším zdražením.|Přeji hodně úspěchů a zdaru.

Deli

Stránky si snadno založíš na www.webnode.cz

Každopádně si uvědom, že výroba náhrdelníku Tě stojí nejen materiál, ale také Tvůj čas a pak čas věnovaný shánění zákazníků, komunikaci s nimi… Ten čas je určitě cennější než 4 koruny!
Pokud máš zájem, pošli mi nějakou fotku Tvého vzorku – nebo dej odkaz na fotku sem – jistě se Ti více lidí rádo vyjádří, kolik by byli ochotni za takový náhrdelník zaplatit. Podle toho můžeš pak ceny upravit.

Děda Louda

Místo zvíšení ceny bych zvíšil spíš ty obědnávky. Nevím sice, o čem je řeč, ale každý začátek je těžký. Začal bych docházet do školy.
Nenech si mást už takhle dost popletenou hlavu radami o třech polovinách (kolega tuCZek).

venkovan

Pokud jich prodáte 100 za hodinu, a vyrobíte jich 200 za hodinu, tak to celkem jde.