BurTon

Vydělávání na INTERNETU… opravdu to jde?

Ahoj… Opravdu jde na nějakých webových stránkách vydělávat nějaké peníze úplně zadarmo??? Jestli ano, jak to celé funguje… a pokud máte nějakou webouvou stránku na vydělávání peněz… nejlépe českou. Pošletemi sem prosím odkaz… Předem děkuji za odpověd aj za adkaz…

Nejlepší odpověď
BandiOl

Souhlasím s názory přede mnou. Zkoušel jsem hodně věcí (klikačky apod.) – zisk byl minimální. Letadla a pyramidy nedoporučuji.
Prodej a nákup komodit je také supr, ale chce to hodně vzdělávání, potřebujete kapitál. Je to ale rizikové.
Bez většího rizika je asi nejlepší multilevel marketing – ale musíte mít vztah k produktům, které nabízíte. Pak to propagujete a zapájíte do systému zájemce. Chce to ale hodně práce a trpělivosti, hlavně první dva roky. Nevěřit nikomu, že to z Vás udělá ze dne na den bez námahy milionáře.
My s manželkou teď spolupracujeme s českou firmou OKG. Má docela malý vstupní poplatek: 200,– Kč. Máte nárok na slevu 40–50%, můžete získavat další členy do systému. Pokud máte zájem zkuste odkaz:
http://www.pknew­shop.cz/zdravi/?ka­riera,56

Zdroj: www.pknewshop­.cz/zdravi

Další odpovědi
postblue

Přijde na to, co si představujete pod pojmem „vydělávání“. Pokud je to pár desetikorun za čtvrt roku, pak ano, dá se to nahnat v různých reklamních programech. Pokud máte na mysli seriózní výdělek, tak se obávám, že „zadarmo“ to nepůjde. Chcete-li se živit poctivě, tak nejspolehlivější variantou skutečně stále zůstává práce.

llennox

Pokud máte chuť vydělávat slušný peníze přes internet je mnoho možností obchodovat přes nějakou platformu.Třeba akcie, komodity, měnové páry atd.Riziko prodělku je vysoké , rovněž možnost vysokých zisků. př. www.xtb.cz

Zdroj: www.xtb.cz