vojta@super

Dá se učit na záhadologa?

Dobrý den! Chtěl bych se stát záhadologem, ale nevím jak začít. Sice mám na učňák ještě čas, ale stejně bych to chtěl vědět.

Nejlepší odpověď
tom004

Se záhadama,je to třeba jako se sbíráním známek.Začneš je sbírat,chytne tě to,studuješ něco příbuzného,a koníček se stane Tvým povoláním,někdy i životním posláním.Nevím,že by existovala nějaká škola záhadologie.

Další odpovědi
Drap

Pro studium zahadologů neni zatím žádná specializovaná škola. Musíš vystudovat cokoli jiného a záhady studovat za ponmocí dalších vědních oborů jako koníček. Jiná cesta asi neni. Nevím ani o nikom, kdo by chtěl zaměstnávat, nebo už zaměstnal zahadologa.

lexx

Tohle je hobby, zájem a využití volného času, nikoliv obživa. Podobný sudijní obor asi neexistuje, naopak, je „oficiální“ vědou zpochybňován a zesměšňován poáč jim bere kšefty a motá lidem hlavy. (Däniken, Buttlar, Fiebag, Habeck, Krassa, Dopatka, Pope, Hasemann, Bourdais, Dahle…)